GeriTelevizyon Masumlar Apartmanı 1. bölüm izle! Masumlar Apartmanı 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Masumlar Apartmanı 1. bölüm izle! Masumlar Apartmanı 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Masumlar Apartmanı 1. bölüm izle! Masumlar Apartmanı 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı?
Abone Olgoogle-news

Masumlar Apartmanı 1. bölüm ile izleyicisinin karşısına çıktı. Temizlik takıntısı bulunan kız kardeşlerin hikayesini anlatan Masumlar Apartmanı, Han ve İnci'nin aşkına da tanıklık edecek. Peki, Masumlar Apartmanı 1. bölüm nasıl izlenir? İşte, Masumlar Apartmanı ilk bölüm sonrası merak edilen 2. bölüm fragmanı hakkında bazı bilgiler

Masumlar Apartmanı 1. bölüm ile izleyici karşısına çıktı. İlk bölümü beğeni toplayan dizi için 2. bölüm fragmanı araştırmaları başladı. Başrollerinde Ezgi Mola, Merve Dizdar, Birkan Sokullu'nun yer aldığı Masumlar Apartmanı, ilk bölüm ile dikkatleri üzerine topladı. Peki, Masumlar Apartmanı 1. bölüm nereden izlenir? İşte, Masumlar Apartmanı 1. bölüm ve 2. bölüm fragmanı hakkında detaylı bilgiler

MASUMLAR APARTMANI 1. BÖLÜM

Bir apartmanın içerisinde temizlik takıntılarıyla tıkılıp kalan kız kardeşlerin geçmişine ve bugününe ışık tutan ilk bölüm fragmanı, dışarıdan bambaşka gözüken iki insanın böyle gözükmelerine sebep olan geçmiş travmalarını işaret ediyor.
 
Han, İnci’nin peşinden gidebilecek mi?

İnci’nin (Farah Zeynep Abdullah), Han’la (Birkan Sokullu) vedalaşmasını da gösteren fragmanda Han’ın omuzlarına binen “ailesini bir arada tutma ve hayata bağlama” yüküyle aşkın çağrısı arasında kalışını da gösteriyor. İnci ile karşılaşana kadar “ailesini bir arada tutma ve hayata bağlama” yükünü omuzlarında taşıyan Han, aşkın çağrısı karşısında ne yapacak? İç sesi, İnci’nin “gitsene peşinden” dese de gidebilecek mi?
 
Aşk, travmaları yenebilecek mi?

Korumacı dedesi ve erkek kardeşiyle birlikte yaşayan İnci’nin hayatı, yaptığı bir kazayla değişecektir. İnci’nin karışacağı kazada onu Han ve büyük sırlarla dolu ailesi beklemektedir. Han’ın yaşamı takıntılarla dolu olan ablaları Safiye (Ezgi Mola) ve Gülben’in (Merve Dizdar) en büyük korkusu ise kardeşlerini kaybetmektir. Aşk, İnci ve Han’ın her şeye rağmen birbirlerinden kopmasına engel olacak mı? Derenoğlu ailesine karşı verilecek bu savaşı, aşk kazanacak mı?
 
Masumlar Apartmanı ilk bölümü yayınladığı an aşağıdaki link üzerinden izleyebilirsiniz.

MASUMLAR APARTMANI 1. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle