GeriTelevizyon MasterChef'te dün akşam kim elendi? İşte 4 Ekim'de MasterChef'e veda eden o isim!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

MasterChef'te dün akşam kim elendi? İşte 4 Ekim'de MasterChef'e veda eden o isim!

MasterChef'te dün akşam kim elendi? İşte 4 Ekim'de MasterChef'e veda eden o isim!

MasterChef'te dün akşam eleme heyecanı yaşandı. Hafta içinde oynanan dokunulmazlık oyunlarının ardından eleme potasına giren isimler belli olmuştu. MasterChef 2020'de eleme gecesi ilk turunda yarışmacılara 'Demirhindi' verildi ve yaratıcı bir yemek yapmaları istendi. İlk turda yukarıya çıkan üç isim Esra, Uğur ve Eray oldu. Peki MasterChef'te dün akşam kim elendi?

MasterChef Türkiye'nin 4 Ekim akşamı ekranlara gelen bölümünde 7. haftanın elenen ismi belli oldu. Eleme oyunu oynamak zorunda kalan 6 yarışmacı tüm hünerlerini sergilerken oyun sonrası şefler tadım yaptı. Bu oyun sonucu Sefa, Didem ve Duygu final oyununa kaldı. Bu oyunun ardındnen ise elenen isim belli oldu.

İŞTE ELENEN YARIŞMACI

MasterChef 2020'de eleme gecesi ilk turunda yarışmacılara "Demirhindi" verildi ve yaratıcı bir yemek yapmaları istendi. Verilen sürenin bitimi ile şefler yemeklerin tadına baktı ve en başarılı üç tabağı açıkladı. Bu isimler Esra, Uğur ve Eray olarak açıklandı.

Final eleme oyununda bu yarışmacılardan istenen yemek Danilo şefin özel tarifi olan "Balık Ekmek" oldu.

MasterChef Türkiye'den elenecek 7. ismi belirlemek için oynanan eleme finali nefes kesti. Didem, Duygu ve Sefa'nın, Danilo Şef'in imza tabağına en yakın tabağı yapmak için kıyasıya yarıştığı oyun sonrası şefler elenecek ismi belirledi.

Yapılan oylama sonrası elenen isim Duygu oldu.

 

 

 

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

False