Kısmetse Olur'da kim elenecek? İşte Kısmetse Olur'da yaşananlar

Kısmetse Olurda kim elenecek İşte Kısmetse Olurda yaşananlar

Kısmetse Olur bu hafta nefes kesen anlar yaşanıyor. Kanal D'nin sevilen yarışma progrma Kısmetse Olur'da bu hafta gergin anlar yaşandı. Gelinler ve damatlar evinde tartışmalar bitmiyor. Yarışmanın bu haftaki bölümünde Sibel'i damat adaylarının tepkisine maruz bırakan bir olay da yaşandı. Peki Kısmetse Olur'da bu hafta neler yaşandı? İşte yarışmada bu hafta meydana gelen olaylar

Haberin Devamı

Kısmetse Olur'da final haftasına girilirken kimin eleneceği ve kimin haftanın birincisi olacağı merakla bekleniyor. Yarışmanın bu haftaki bölümlerinde oldukça hareketli anlar yaşandı. Geçtiğimiz haftanın şoku ise Eski damat adaylarından Bedirhan'ın Gözde için gönderdiği mesaj oldu. Peki Kısmetse Olur'da bu hafta başka neler yaşandı? İşte yarışmanın en sıcak anlarından derlediğimiz Kısmetse Olur'da haftanın özeti

Sibel'i, damat adaylarının tepkisine maruz bırakan olay ne? Sibel, Gökhan'ın adını sürekli geçirince beklemediği bir tepkiyle karşı karşıya kalıyor! Kısmetse Olur yeni bölümüyle Pazar 23.30'da Kanal D'de!

Eski damat adayından şok mesaj!
Kısmetse Olur'da beklenmedik bir olay daha yaşanıyor!

Kısmetse Olur geçen sezon damat adaylarından Bedirhan, şuan evdeki gelin adaylarından Gözde için özel bir mesaj gönderdi...

Haberin Devamı

Kısmetse Olur'a Berker için gelen ve onunla tanıma yoluna giren Gözde, önce eve gelen çiçeklerle şaşkınlığa uğradı. Çiçekleri şuanki damat adayı olan Berker'in gönderdiğini düşünürken o esnada ekrana bir görüntü verildi. Verilen görüntülerde ise Bedirhan, Gözde ile uzun süredir birlikte olduklarını ve Gözde'nin amacının onu kıskandırmak olduğunu iddia etti.

Bedirhan'ın iddiaları üzerine hem gelinler hem de damatlar evinde büyük bir şok yaşandı. İzlediklerinden sonra soluğu gelinler evinde alan Berker, Gözde'den hesap sordu. Berker'e açıklama yapan Gözde ise Bedirhan'ın iddialarını yalanladı... Bunun üzerine yarın yayınlanacak bölümde videoyu gönderen Bedirhan'ın eve geldiğini görüyoruz. Peki Bedirhan eve geldiğinde neler olacak? Gözde ve Berker bu durumda ne yapacak?

Tankut ve Tuğçe aşkı başlıyor mu?
Kısmetse Olur'a geldiği ilk günden itibaren Tuğçe'yle yakınlaşan Tankut arasında aşk mı doğuyor? Kısmetse Olur'da geçtiğimiz haftalarda yayınlanan bölümde beklenmedik bir yakınlaşma yaşandı. Kısmetse Olur'un ilk sezon damat adaylarından biri olan ve evde bir çok gelin adayının beğenisini kazanan Tankut, programa geri döndü.

Tankut'un dönüşü gelinler ve damatlar evinde büyük bir sevinçle karşılandı. Ancak gelinler evinde Tuğçe, Tankut'u görür görmez ona olan yakın tavırlarıyla dikkat çekti. Tankut'un da Tuğçe'nin davranışları karşısında duvar örmemesi bir anda ikili arasında 'Yeni bir aşk mı doğuyor?' iddialarını güçlendirdi.

Haberin Devamı

"Tankut, 10 kadından 8'inin isteyeceği bir erkek"

Bunun üzerine yeni bölüm fragmanında da Tankut ve Tuğçe'nin samimi görüntüleri şimdiden büyük yankı uyandırdı. Tuğçe'nin gelinler evinde, Tankut hakkında söylediği sözler de oldukça dikkat çeken ayrıntılardan biri oldu.

 

Haberle ilgili daha fazlası: