GeriTelevizyon Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanında hain ortaya çıkacak mı?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanında hain ortaya çıkacak mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanında hain ortaya çıkacak mı?
Abone Olgoogle-news

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisini bu akşam yayınlanacak bölümü öncesinde yayınlanan fragmanda detaylar ortaya çıktı. Hain kim sorusu bu haftada güncelliğini korurken, masa üyeleri yaşananların ardından haini bulduklarını sansalarda Tufan yeni bir hamle ile kendisini kurtarmaya çalışıyor. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor? İşte detaylar

Çakırbeyliler, büyük düşmanı yok edebilmek adına daha küçük gördükleri bir düşmanla el sıkışmaya razıdırlar. Para söz konusu olduğunda herkesle işbirliği yapabilecek olan Sınırsızlar ile Altan'ın ortaklığını bitirmek için bir plan yaparlar. Altan ise düşmanı düşmana kırdırmak için yapılan plana karşılık derhal harekete geçecektir. Haşmet, yaptığı teklife 'evet' cevabını alabilmek umuduyla son bir kez daha Emine ile görüşür. Ablasının ona ihanet ettiğini düşünen Tipi ise daha fazla sakin kalamaz ve öfkesini dindirebilmek için soluğu Haşmet'in kapısında alır. Masanın bir üyesi olmasının yanında, Çakırbeylilerle akraba olan Haşmet'in ölüm kararını tek başına veren Tipi, bu hareketiyle herkesin sabrını zorlayacaktır.

Behram'ı öldürerek bir hainden kurtulduğunu zanneden masa üyeleri ise nasıl bir yanılgının içinde olduğunu öğrenmek üzeredir. Açığa çıkmamak için önüne çıkan engelleri bir bir temizlemek zorunda kalan Tufan'ın elleri her geçen gün biraz daha kana bulaşır.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle