GeriTelevizyon Çukur yeniden mi başlayacak? Aras Bulut İynemli müjdeli haberi verdi!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Çukur yeniden mi başlayacak? Aras Bulut İynemli müjdeli haberi verdi!

Çukur yeniden mi başlayacak? Aras Bulut İynemli müjdeli haberi verdi!

Çukur 4. sezonun ardından geçtiğimiz hafta final bölümü ile ekranlara veda etti. Dört sezon boyunca izleyenlerin gönlünde taht kuran Çukur dizisinin ardından Yamaç karakterini canlandıran Aras Bulut İynemli sosyal medya hesaplarından veda mesajı yayınladı. Başarılı oyuncu bir süredir izleyenlerin de gündeminde yer alan Çukur'un belgeselinin yayınlanacağı sinyalini verdi. Bu açıklama sonrası izleyenler Çukur yeniden mi başlayacak? sorusuna yanıt aramaya başladı. İşte, Aras Bulut İynemli'nin açıklaması.

Çukur yeniden başlayacak söylentileri dizinin final yapmasının ardından bir süredir magazin kulislerinde dolaşıyordu. 2017 yılında yayın hayatına başlayan ve pazartesi akşamları ekranlara gelen Çukur dizinin ardından sürpriz bir gelişme yaşandı. Ünlü oyuncu Aras Bulut İynemli'nin, "Çukur'a veda" başlıklı yayınladığı mesajda "Yazarken gözlerim dolu, belgeselde nasıl anlatacağım" dedi. Çukur belgeseli ile ilgili henüz yapımcıdan bir açıklama gelmezken yayın tarihi şimdiden merak konusu oldu.

ARAŞ BULUT İYNEMLİ'DEN ÇUKUR AÇIKLAMASI

Çukur'un Yamaç Koçavalı'sı Aras Bulut İynemli Twitter ve Instagram hesabından bir mesaj yayınladı. Mesajda şu ifadeler yer aldı;

Biraz beklemek istedim. Özellikle bugünü bekledim; veda etmek zor geldi. Çukur... 4 koca yıl... Her hafta... Güzel, değerli ve uzun yol... Yol önemlidir insan hayatında... Her zaman hikayelerin gücüne inandım. Hikayelere hizmet etmek en değerli isteğim oldu. Biz öyle bir hikayede buluştuk ki hepimizi içine aldı. Herkes 'Böyle ekip, böyle hikaye nasip olmaz' diye var olduk içinde... O yüzden iyi ki varsın, teşekkür ederim... Gökhan Horzum... Duygularımı söze dökmekte o kadar zorlanıyorum ki keşke biraz bir şey öğretseydin, kalbim yerinden çıkacak ne yazacağım diye... Ya Sidi dinliyorum; bu kadar oluyor. Sinan abi, abiliğin, öğretmenliğin, işine aşkınla yaklaşımın ve arkadaşlığın için teşekkür ederim sana... Sinan Öztürk... Öyle bir oyuncu ekibi oldu ki, of... Sözüm yok. Söz söylemeye haddim yok... Neler öğrendim, neler deneyimledim bir bilseniz... İyi ki canım meslektaşlarım, ablalarım, abilerim, kardeşlerim, arkadaşlarım (Hem de canım arkadaşlarım) iyi ki siz... Ekip, ekip, ekip... Her şey burada gizli sanki... Ekip olabilmek de... O yüzden; 'Aile her şeydir.' Eğlence, stres, hüzün, çokça yorgunluk ve çokça sevgi ama '3-2-1 kayıt' dendiğinde; herkes içinde... Hem de bütün yüreğiyle... O kadar özel ki... Ekip, her şeydir de aynı zamanda... Bu ekibin arkasında her daim duran, kalitesinden ödün vermeyen her şeyiyle ilgilenen bir yapımcımız... Kerem Çatay... Çok teşekkürler... Desteğiyle SHOW TV'ye teşekkürler... Canlılığıyla, acısıyla, sevinciyle, stresiyle, keyfiyle, zorluluğuyla, başarısıyla ve hatalarıyla öyle dolu 4 sene ki... İyi ki ya! Çok değerli, çok özel, her zaman var olacak bir yerlerde... Peki, her şeyiyle yaptık biz bu hikayeyi. Anlattık, seyirciye geçmese, o hikayeyi paylaşmazsak bir anlamı olur mu? Kesinlikle olmazdı... Bizlerle bu hikayeyi paylaşan, izleyen, anlatan, yaşayan herkese çok teşekkürler... Ve hayali arkadaşım Yamaç Koçovalı... Kendine iyi bak! Öyle mi? (Yazarken gözlerim dolu, belgeselde nasıl anlatacağım?)

- Belgesel mi var?

- Oba...

ÇUKUR BELGESELİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Çukur belgeseli ile ilgili henüz yapımcıdan ya da kanaldan bir açıklama gelmedi. İlerleyen haftalarda yayın tarihi ve çekimlere dair net bilgilerin gelmesi bekleniyor.

En lezzetli yemek tarifleri burada

False