GeriTelevizyon Arka Sokaklar ne zaman başlıyor? İşte, yayın tarihi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Arka Sokaklar ne zaman başlıyor? İşte, yayın tarihi

Arka Sokaklar ne zaman başlıyor? İşte, yayın tarihi
Abone Olgoogle-news

Arka Sokaklar yeni sezonu yine bomba gibi karşılamaya hazırlanıyor. İstanbul ve zaman zaman tüm Türkiye'ye uzanan suç girişimlerinin Rıza Baba ve ekibi tarafından takip edildiği dizide, yeni sezonun ilk konusu ise çocuk kaçırma vakası olacak. Yeni sezona her zaman olduğu gibi aksiyon dolu bir bölümle adım atacak olan dizi, bu hafta izleyicisiyle buluşacak. İşte, 13. sezonuna başlayacak olan Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı ve detaylı bilgiler

Arka Sokaklar yeni sezon ilk bölümüyle izleyicileri ekrana kilitleyecek. Sürükleyici bölümleri ile 13 yıldır izleyicilere aksiyon dolu anlar yaşatan Arka Sokaklar'da, yeni sezonun ilk bölümünde heyecan dolu anlar yaşanacak. İşte, Arka Sokaklar'da yeni sezonun ilk bölümü ve detaylı bilgiler

14 Eylül Cuma akşamı ilk bölümüyle izleyici karşısına çıkacak olan Arka Sokaklar, ilk bölümde çocuk kaçırma olayının perde arkasına inecek. 

SEZON FİNALİNDE NELER YAŞANDI?

Kazım, Seyit’in konağındadır. Halil ise Kazım’ın varlığından rahatsızdır, ona güvenmemektedir. Kazım’dan güvenilirliğini kanıtlaması için bir mülteciyi öldürmelerini ister. Kazım bu durumdan nasıl kurtulacaktır?

Şanlı, dışardaki bir adama şifreli olarak Ebru ve Can’ın öldürülmesi emrini verir. Can ve Ebru koruma evindedir. Can’ın ufacık bir hatası sonrası adamlar koruma evinin yerini bulur. Ebru ve Can’ın hayatı tehlikededir.

Hakan, Aylin’in Taner’le olmasından rahatsız olmuş ve inat olsun diye Arzu’yla yakınlaşmıştır. Aylin’in, Taner’e vereceği yanıt, Hakan’ın hiç beklemediği biçimdedir.

Hüsnü için ameliyat günü gelip çatar. Rıza Baba artık durumu tüm ekibe söyler. Hüsnü’nün morale ihtiyacı vardır. Hüsnü konvoy halinde evden alınıp hastaneye götürülür. Bu sırada Metin’de Asiye’yi hastaneye kaldırır, Asiye’nin doğuma girmesi gerekmektedir. Hüsnü’ye moral vermek Mesut’a düşer. Bir yanda Hüsnü’nün bir yanda da Asiye’nin ameliyatı devam etmektedir.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle