GeriTelevizyon Arka Sokaklar dizisi yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Arka Sokaklar dizisi yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Arka Sokaklar dizisi yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Arka Sokaklar dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine heyecan seviyesi yüksek dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Muaz yaralanmıştır ve tedavi olmak için Doktor Tarık’ın kliniğine gitti. Aziz isimli bir çocuğa çarpmıştı ve çocuk da Tarık’ın kliniğine getirildi. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Arka Sokaklar dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Arka Sokaklar dizisi yayınlanan son bölümüyle izleyicilerine şoke eden anlar yaşattı. Dizinin yayınlanan son bölümünde Sultan isimli genç kadın hamileydi ve kocasının şiddetinden kaçmak için komşusuna sığındı. Ablası ve eniştesi gelerek Sultan’ı evlerine götürdü. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Arka Sokaklar dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Arka Sokaklar dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlanır yayınlanmaz haberimizden izleyebilirsiniz.

YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Muaz yaralanmıştır ve tedavi olmak için Doktor Tarık’ın kliniğine gider. Aziz isimli bir çocuğa çarpmıştır ve çocuk da Tarık’ın kliniğine getirilir. Aziz aynı zamanda sara hastasıdır. Muaz yakalanmak pahasına da olsa, çaresiz durumda olan Aziz’e yardım edecek midir?

Sultan isimli genç kadın hamiledir ve kocasının şiddetinden kaçmak için komşusuna sığınır. Ablası ve eniştesi gelerek Sultan’ı evlerine götürür. Kocası Aykut nezarete atılır ve Sultan’ın eniştesini arayarak çocuğun kendisinden olmadığını söyler. Eniştenin içine kurt düşmüştür ve Sultan’ın evlerinde olmasından rahatsız olmaya başlar. Mazlum bir caddeyi karıştırmıştır ve adamlardan dayak yiyecekken Ali ve Selin araya girerek Mazlum’u kurtarırlar. Mazlum’un Selin’e olan aşkı depreşmiştir. Elinde çiçeklerle emniyete gelir ve Mesut’la nişanlandığını öğrenir.

Özer’in kızı Ebru böbrek hastasıdır. Özer kızını kurtarmak için Altan’la işbirliği yapar. Özer içinde Altan dosyası olduğunu söylediği bir çantayı Rıza’ya verir. Altan davasına bakan Hakim de Rıza’nın arkadaşıdır. Hakim Uğur evinde ölü bulunur. Rıza iyice şüphelenmektedir ki haberlerde yolsuzluk davasıyla Rıza’nın adı anılır. Eve polisler gelir ve altını üstüne getirerek evi ararlar. Evde içi para dolu bir çanta. Rıza tutuklanarak emniyete götürülür.

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

False