Survivor'da iki dost birbirini yazdı

Güncelleme Tarihi:

Survivorda iki dost birbirini yazdı
Oluşturulma Tarihi: Haziran 07, 2016 08:21

Survivor'da kim elendi sorusu bu kez erken yanıt buldu. Survivor 2016'da bu akşam kimin elendiği ortaya çıkacaktı ki Beyonce konseri işleri karıştırdı. Kazanan takımın gideceği ödül oyunu konser olunca, sosyal medyada fotoğraflar yayınlandı. Survivor'da bu görüntülerle birlikte kimin elendiği belli oldu. Daha önceki haftalarda da NBA maçı ödülünü kimin kazandığı belli olmuştu.

Haberin Devamı

Survivor'da finale yaklaşılırken heyecan gittikçe arttı. Dün akşam oynanan ikinci dokunulmazlık oyununu da Ünlüler takımı kazandı. Gönüllüler takımının dokunulmazlığı kaybetmesi ile Efecan eleme potasına adını yazdıran ikinci isim oldu. Survivor'ın ilk gününden itibaren çok yakın olan Efecan ve Serkay bu hafta eleme potasındaydı fakat gündeme gelen görüntüler yarışmada kimin elendiğini ortaya çıkardı

Survivor’da Pazartesi yayınlanan bölümünde elemeye çıkacak ikinci yarışmacıda dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımından oldu.Önceki akşamki dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımından Serkay ilk eleme adayı olmuştu. Bu akşam ki dokunulmazlığın kaybedeni yine Gönüllüler takımı oldu.

Gönüllüler takımında kalan 4 yarışmacıdan Damla finali garantilediği için, İbrahim bireysel dokunulmazlığı kazandığı için, Serkay ise zaten eleme adayı olduğundan dolayı Efecan direkt olarak eleme adayı oldu. Survivor’da yapılan son SMS oylamasında yarışmacıların aldıkları oylar Kıbrıs’taki büyük finale kadar geçerli olacak. Survivor’da Serkay mı Efecan mı elendi sorusu ise Salı akşamı yayınlanacak bölümde belli olacak.

Haberin Devamı

Son oynanan dokunulmazlık oyununu da gönüllüler kaybedince Efecan otomatikman ikinci eleme adayı oldu

SURVİVOR'DA KİMİN ADI YAZILDI?

Geçen hafta dokunulmazlığı kaybeden ve İbrahim Yattara’nın elendiği ünlüler takımı bu hafta ilk dokunulmazlık oyununu kazandı. Dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımında, bireysel dokunulmazlık sembolünü ise yine İbrahim kazandı. Konseyde yapılan oylamada gönüllüler takımından ilk eleme adayı olarak Serkay’ın adı yazıldı. Pazartesi akşamı ise ikinci dokunulmazlık oyunu yapılacak ve elemeye kalacak 2. isim de belli olacak.

Survivor’da son defa yapılan ve büyük finale kadar geçerli olacak SMS oylarının sonuçlarına göre ise bu hafta Survivor’dan elenecek isim belli olacak.

Takımda adı en çok yazılarak eleme potasına giren ilk isim Serkay oldu..

Survivor 2016 yeni bölümünde dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Bu hafta yapılacakolan Survivor eleme gecesi öncesi, Survivor'dan kim elendi sorusunun muhtemel cevabını belirleyecek dokunulmalık ve bireysel dokunulmazlık oyunlarını hangi takım ve kim kazandı?

Haberin Devamı

Survivor'da bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan İbrahim değişen kurallar ile birlikte isim söyleyemiyor, ancak kendisini eleme potasından korumuş oluyor. Survivor'ın başından beri en iyi anlaşan iki yarışmacı olan Serkay ve Efecan durum böyle olunca birbirlerinin adını yazmak zorunda kaldı. Şimdi gözler yarın oynanacak dokunulmazlık oyununun sonucunda olacak. Eğer gönüllüler takımı oyunu kaybederse Serkay ve Efecan eleme potasında olacaklar..

Survivor 2016 yeni bölümünde heyecanlı dokunulmazlık oyunu oynandı ve haftanın eleme adayları belirlendi? Peki Survivor 2016 yeni bölümünde dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 

Survivorda iki dost birbirini yazdı

Haberin Devamı

SURVİVOR'A DAMGASINI VURAN TARTIŞMA

'Survivor 2016'nın son yayınlanan bölümüne, ünlüler takımından Serkay Tütüncü ile gönüllülerden Semih Öztürk arasındaki tartışma damgasını vurdu.

"HAKARET ALGILARIM"
Yarışmanın yapımcısı ve yorumcusu Acun Ilıcalı, "Semih'e de şu uyarıyı mutlaka yapacağım. 'Serkaç' diyemezsin. Bir insanın isminde harf değiştirerek hitap etmek hakaretin başka bir versiyonu. Bana öyle bir şey yapılsa hakaret olarak algılarım. İki taraf da bundan sonra dikkatli olacak" ifadelerini kullandı.

"BİR GENCİN BU DURUMA DÜŞMESİ..."
Serkay'ın eleştirileri üzerine söz alan Semih ise "Benim yakandam düşmesi gerekiyor. Bir gencin bir duruma düşmesi gerçekten beni üzüyor. Performans anlamında zaman zaman iyi zaman zaman kötü oldu. Ancak ilk günden bu yana ahlaki kavramları zorladı, çok aştı. Son 8'i deil, 80 yarışmacın içinde olmayı hek eder mi bilmiyorum. Arkadaşın otokontrol mekanizması gelişmemiş. Başarısızlığını laf atarak değiştirmeyi deniyor. Ben kendi işime bakıyorum" ifadelerini kullandı.

Haberin Devamı

Survivorda iki dost birbirini yazdı


SURVİVOR'DA SEMİH SAKATLANDI, GÖNÜLLÜLER İNANMADI

Son ödül oyununda sakatlanan Semih, daha sonra hastaneye gidip doktorlar tarafından tedavi edildi.

Serkay, İbrahim ve Efecan “Bu nasıl sakatlık. Adam kötü olduğu parkurda sakatım numarası yaptı” sözleriyle Semih’e tepki gösterdi. Bununla da yetinmeyip doktor Metin Kuş’a Semih’in sağlık durumunu sordu.

SURVİVOR 2016'DA GÖRÜNTÜLÜ KONUŞMA ÖDÜLÜ GÖNÜLLÜLER KAZANDI

Gönüllüler takımı kazandi ve ödüle kavuştu! Sevdikleriyle görüntülü konuştular. İletişim ödül oyununu kazanan Gönüllüler takımı, sevdikleriyle görüntülü konuşma yapıp hasret giderdiler..

Haberin Devamı

SURVİVOR'DA KURAL DEĞİŞİKLİĞİ

Survivor 2016'nın yapımcısı Acun Ilıcalı, ada konseyinde son SMS oylamasından sonra kuralların nasıl olacağını açıkladı. Survivor 2016'da artık üç değil iki eleme adayı çıkacak, bireysel dokunulmazlığı kazanan yarışmacı da isim söyleyemeyecek. Survivor bundan sonra haftanın 7 günü ekranlarda olacak.

"İki aday bir eleme"

Ada konseyinde konuşan Acun Ilıcalı, "Değişen kuralları söylemem gerekiyor. Dokunulmazlık oyunlarından sonra kaybeden takım kim olursa olsun bireysel dokunulmazlığı oynayacak ancak bireysel dokunulmaz olan arkadaşımız aday söyleyemeyecek" dedi. Kıbrıs'taki büyük final öncesi yarışmacılara bilgi veren Ilıcalı, "Sayımız azaldı, artık bir aday çıkacak. Ada konseyinden kimin adı çıktıysa o aday olacak. İkinci dokunulmazlık oyununu aynı takım kaybederse bir kez daha oylamaya gidilecek, bu sefer dokunulmazlık oyunu oynanmayacak ve ikinci aday çıkacak. Her hafta iki aday çıkacak ve bir eleme olacak. Bundan sonra üç aday çıkmayacak" ifadelerini kullandı.

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!