Sinan Akçıl'dan eski sevgilisi Müjde Uzman'a gönderme: Tükense bende tükenirdi

Güncelleme Tarihi:

Sinan Akçıldan eski sevgilisi Müjde Uzmana gönderme: Tükense bende tükenirdi
Oluşturulma Tarihi: Mayıs 23, 2024 12:17

Sinan Akçıl, “Tükendim” diyen eski sevgilisi Müjde Uzman hakkında konuştu: “Tükense bende tükenirdi… Beni atlattığı için bir şey olmaz”

Haberin Devamı

Kızılcık Şerbeti dizisinde "Alev" karakterini canlandıran Müjde Uzman, hastanelik olmuş ve yaşadığı zorlukları dile getirmişti.

"Hayatımda ilk defa tükendim" diyerek isyan eden Uzman yaşadığı duygu değişimini tek tek anlatmıştı.

Bir dönem Müjde Uzman ile aşk yaşayan Sinan Akçıl'a eski sevgilisi 'Tükendim' paylaşımıyla ilgili sorular soruldu.

Sinan Akçıl gülerek "Zannetmiyorum tükenmez, tükense bende tükenirdi zaten" dedi.

Sinan Akçıldan eski sevgilisi Müjde Uzmana gönderme: Tükense bende tükenirdi

 

"İLK DEFA TÜKENDİM"

Çok sayıda dizi, sinema ve reklam filminde rol alan oyuncu Müjde Uzman zor günler yaşıyor.

Yoğun geçen sezonun ardından bunalıma giren oyuncu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla içini döktü. Yaşadıklarını tek tek anlatan Uzman, şu açıklamayı yaptı:

"Madem hala uyumadım..

Haberin Devamı

Çok düşündüm şu görselle alakalı, ama paylaşacağım. (Dünden bunlar bu arada) Çünkü. Bu bir ajitasyon paylaşımı değil öncelikle. Bu bir, "Lütfen artık uyanın, empati yapın, sorumluluk alın, hareketlerinizin sonuçları herkesi etkiliyor, tembelliği, kolaycılığı, hak yemeyi bırakın, düşünün, öğrenin, elinizi taşın altına koyun, yapın artık!" adlı serbest çağrışım paylaşımı. İş zor değil, yoğunluk zor değil, insanlar zor. Multitask (çoklu görev) olmak kendimi tanımlamayı en sevdiğim şeydi, şimdi ise ruhumun en büyük düşmanı. Kendi yapacaklarımı geçtim, etrafımdakilerin de her şeyini dinler, bilir, unutmaz, bir de hatırlatırdım. Asla ama asla üşenmezdim. Tek günde 3 gün gibi yaşar, yorulmaz, tam tersi hayat enerjime eklerdim. Hala 10 adım sonrasını bile ‘şıp’ diye planlar, bu sayede vakit kaybetmez, yapmak istediklerimden olmaz; ’daha fazla aktivite, daha fazla tecrübe, daha fazla yaşam!’ der sevinirim. Hiç kimse fark etmese hatta yanlış anlasa bile herkesin işini gücünü kolaylaştırır, konforunu artırır, anılarını güzelleştirmeye çalışırım. Bu bana yük gelmez asla. Tam tersi; eğer yapmazsam, çünkü ancak yapmamaya çalışmam' gerekir, daha çok yorulurum.

Haberin Devamı

Ama hayatımda ilk defa tükendim.

 

KİMSE BANA İNANMIYOR

İşin kötüsü kimse inanmıyor. Herkesin bir teorisi var olmam gereken kişiyle ve sıkıntılarımla alakalı, en büyük sebep de mesleğim! Hayatım çok kolay, ışıltılı pırıltılı (ne demekse), para ve lüks içinde falan olmalıymış kesin. Huhu. Var olmak için önce, akıllı, çalışkan, genele uymayan huyları ve hobileri olan bir kadınsan, üstelik hem kadın hem de oyuncu olduğundan, belli ki tüm hayatın boyunca herkesi tek tek aptal olmadığına inandırman gerekiyor. Evden çıkıp eve dönene kadar güzellik, kilo, iş konuları. Her gün... Sahi kimin işi bu kadar konuşuluyor? Ben başka şeyler konuşamayacak mıyım hiç? Sağlık sorunlarına da inanmıyorlar, ayrıca mesela spor yapmak istemem de saçmaymış, çünkü ‘kilo almıyorsun ki, ne gerek var’mış... Anlatmaya çalışıyorsun, ama diyorsun iskeleti, kasları kim taşıyacak? Yer çekimi sürekli aşağı çekerken, kendi kendinize mi ayakta durabildiğinizi sanıyorsunuz? Yazık değil mi bedenimize? Neyse."

 

Haberin Devamı

 

BİR ŞEY SÖYLEMEYİN DAHA İYİ

"Dünyanın en boş, en işe yaramayan cümlesi "halledersin yaparsın, aslan kaplansın minvalindeki cümleler. Bir şey söylemeyin daha iyi. O an tek istediğimiz birinin sadece yanımızda durması. Çoğu zaman bunu bile istemiyorum. Bazen her şeyin çözümü olmaz. Karşı tarafın daha zorlandığı şeyler söylüyorsunuz."

 

 

BAKMADAN GEÇME!