GeriSağlık Güzelleşmek için sağlığından vazgeçti
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Güzelleşmek için sağlığından vazgeçti

Güzelleşmek için sağlığından vazgeçti
Abone Olgoogle-news

28 yaşındaki Danielle Dyer 16 yaşındayken arkadaşlarıyla birlikte bronzluk yarışmalarına katıldı. Danielle 21 yaşına geldiğinde kendisine kötü huylu bir cilt kanseri türü olan melanom tanısı konuldu. Bu olaydan sonra pişmanlığını dile getiren Danielle insanları cilt kanserine karşı uyarıyor.

 

16 yaşındayken ilk bronzlaşma deneyimini yaşayan ve o dönemlerde bir moda anlayışı olan bronzlukla tanışan Danielle o günleri," Tatillerde arkadaşlarımla aramda bir rekabet olurdu. En sonunda yanma noktasına kadar geldim" diye anlatıyor.

Güzelleşmek için sağlığından vazgeçti

Danielle "Şimdi geriye baktığımda,  yaptığım şeyin kötü olduğunu farkettim.O zamanlar ben kesinlikle bağımlıydım. Gün geçtikçe cildimde yanıklar oluşmaya başladı ve ben bunun iyi bir şey olduğunu düşünüyordum. " diyor. 

"ÇOK PİŞMANIM"

Kanser olduğunu öğrendiğinde 4 operasyondan geçtiğini ve yaptıklarımdan pişman olduğunu dile getiren Danielle şimdilerde ise cildini korumak için her gün  50 faktör korumalı güneş kremini yüzüne kollarına sürdüğünü ve kış aylarında bile vücudunu korumaya devam ettiğini söylüyor.

Güzelleşmek için sağlığından vazgeçti

Geçmiş günleri ve eski fotoğraflara nefretle baktığı söyleyen Danielle "insanlar kendileri için sağlıklı olanı yapmalı, ben bunu zor yoldan öğrendim. O zamanlarda güneşte dışarı çıkamaz hale gelmiştim" diyerek duyduğu pişmalığı anlatıyor.

O şimdi Southampton Firvale Estetik Kliniği'nde bir güzellik terapisti olarak çalışıyor ve  diğer insanları bronzlaşmak konusunda uyarıyor.

Güzelleşmek için sağlığından vazgeçti

 

 

 

 

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle