Çocuğunun babasını doğumdan sonra tanıdı

Güncelleme Tarihi:

Çocuğunun babasını doğumdan sonra tanıdı
Oluşturulma Tarihi: Mart 24, 2016 12:32

Amina Hart önce kızı Leila'yı doğurdu, sonra da babası ile tanıştı ve evlendi. Hollywood filmlerine konu olabilecek hikaye 2011 yılında başladı.

Haberin Devamı

Daily Mail'de yer alan habere göre Amina Hart, daha önce genetik bir hastalık nedeniyle iki küçük erkek çocuğunu kaybetmişti. Ancak Hart, çocuk sahibi olmaya kararlıydı. Bunun için bir sperm bankasına başvurdu ve laboratuvar ortamında hamile kaldı. Amina Hart, kızı Leila'nın hep bir babasının
olmasını ve ona rol model olmasını istiyordu. Bu noktada anneanne devreye girdi.

ANNEANNE TORUNUNUN BABASINI BULDU

Helen Hart kızını ikna ederek sperm bankasına başvurmasını sağladı. Biyolojik baba Scott Andersen'e ulaşıldı ve bir kızı olduğu, onu görmek isteyip istemediği soruldu.

MELBOURNE'DE BULUŞTULAR

Leila bir yaşına bastıktan kısa bir süre sonra Avustralya Melbourne'da buluştular. Andersen, "Annesinden önce kızım Leila'ya aşık oldum. Leila çok güzel bir çocuktu. Bana baba demeye başlamıştı ve bana geliyordu. Aminah ile de çok yakın arkadaş olmuştuk." dedi.

Haberin Devamı

MARKETE GİTTİ ELİNDE YÜZÜKLE DÖNDÜ

Bir gün yine kızını görmeye giden Scott Andersen, kızı ile markete gidiyor. O gün Aminah Hart'ın ölen 2 oğlunun ölüm yıldönümü olduğu için yas tutan Hart, tuhaf bir sürprizle karşılaşıyor. Baba kız marketten döndüğünde elinde bir yüzük ile Scott Andersen kızının annesine evlenme teklif ediyor.

 

 

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!