22 yıldır her gün aynı şeyi yiyor

Güncelleme Tarihi:

22 yıldır her gün aynı şeyi yiyor
Oluşturulma Tarihi: Nisan 19, 2016 11:10

Daniel Pennock 26 yaşında ve iki çocuk sahibi. Son 22 yıldır yani 4 yaşından beri her gün, her öğünde aynı şeyi yiyor ve yalvarıyor: Bana yardım edin, sağlıklı bir hayat yaşamak istiyorum.

Haberin Devamı

4 yaşındayken bir gün sosis ve patates kızartmasından başka bir şey yemek istemediğini söyledi. Bu istek o kadar kuvvetliydi ki 22 yıldır bu döngüyü kimse kıramadı. Pennock, sosis ve patates kızartmasından başka bir şey ağzına yaklaştığı anda bile kendisini fiziksel olarak hasta hissettiğini söylüyor.

KIZ ARKADAŞI BU YÜZDEN TERK ETTİ

22 yıldır her gün aynı şeyi yiyor

Onun bu sıradışı alışkanlığı düzenli bir ilişki kurmasını da engelliyor. Bir önceki kız arkadaşı Pennock'un bu huyu yüzünden hiç dışarıda yemek yiyemedikleri için kendisini terk ettiğini söylüyor.

HAYATIMDA SEBZE YEDİĞİMİ HATIRLAMIYORUM

Genç adamın hedefi ise daha şaşırtıcı kişisel spor koçu olmak isteyen Daniel Pennock, "Hayatımda hiç sebze yediğimi bile hatırlamıyorum. Sadece elma ve muz yiyorum ama başka herhangi bir yiyecek yanıma yaklaştığı anda bile kendimi fiziksel olarak hasta hissediyorum. Her gün sosis ve patates kızartması yiyorum ve bunu 22 yıldır yapıyorum. Başka şeyler denedim ama yutmayı bile başaramadım." dedi.

Haberin Devamı

Çocukluğuna inerek sorunu çözmeye çalışan genç adam "Beynimi didik diidk ettim, aileme bunun nasıl başladığını sordum defalarca ama bir çözüm bulamadık." diyor.

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!