Nur Tuğba Namlı gözyaşlarıyla isyan etti! 'Elmalı Davası'nın yankıları sürüyor

Güncelleme Tarihi:

Nur Tuğba Namlı gözyaşlarıyla isyan etti Elmalı Davasının yankıları sürüyor
Oluşturulma Tarihi: Temmuz 01, 2021 12:34

Kanal D’nin sunuculuğunu Hakan Ural ile Nur Tuğba Namlı’nın yaptığı hafta içi her gün ekrana gelen programı “Neler Oluyor Hayatta”da duygusal anlar yaşandı. Çocukken yaşadığı travmayı hatırlayan Namlı, canlı yayında gözyaşlarıyla isyan etti.

Haberin Devamı

Elmalı Davası’nın ardından ünlü isimlerden de “taciz” itirafları geldi. Çocukken yaşadığı travmayı hatırlayan “Neler Oluyor Hayatta” programının sunucusu Nur Tuğba Namlı, canlı yayın sırasında gözyaşlarına boğuldu.

Haberin Devamı

 İki çocuğun istismarı iddiasıyla yargılanan anne ve üvey baba tahliye edilmiş, olay Türkiye’yi ayağa kaldırmıştı. İnfial uyandıran olayın ardından ünlü isimler de çocukken maruz kaldıkları tacizi anlattı. Haberin yayınlanmasının ardından “Neler Oluyor Hayatta” programı sunucusu Nur Tuğba Namlı, canlı yayında bir anda gözyaşlarına boğuldu. “Bir şey söylemek istiyorum” diyen Namlı’nın sözleri boğazında düğümlendi. Ardından çocukken yaşadığı travmaya değinerek “Ben susmadım” dedi. Sonrada “benim yaşadığım bu yaşanan olaylarla kıyaslanmayacak bir durumdu” diyerek kurstaki öğretmeni tarafından tacize maruz kaldığını anlattı. “Anında fark ettiğimde engellediğim, durdurduğum ve kendimi koruduğum bir olaydı” dedi. İsyan eden sunucu “susmamak, paylaşmak, anlatmak gerekiyor. Susmayın!” diyerek çağrıda bulundu.

BAKMADAN GEÇME!