GeriMagazin Kerem Alışık'ın duygusal anları... Adana'dan selam olsun
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kerem Alışık'ın duygusal anları... Adana'dan selam olsun

Kerem Alışık'ın duygusal anları... Adana'dan selam olsun

Kerem Alışık, Adana trafiğinde duygulandıran bir sürprizle karşılaştı. Bir TIR’ın arkasında babası Sadri Alışık’ın fotoğrafı vardı. TIR’ın peşine takılıp yanlış yola giren oyuncu, o dakikalarda yaşadığı hisleri Kelebek’e anlattı.

TIR’I TAKİP ETMEYE BAŞLADIM

Adana’dan Ceyhan’a çalışacağımız mekana giderken bir TIR’ın arkasında kocaman Sadri Alışık fotoğrafıyla karşılaştım. İster istemez onu takip etmeye başladım. İnsan hisleniyor tabii. Aklına önce çocukluğu geliyor. ‘Büyüyerek çocukluk ettik’ diye düşünüyor. Kimsenin ölmediği zamanları özlüyor, gözü doluyor, burnu sızlıyor. Kalbinde inceden bir rüzgâr esmeye başlıyor.”

YANLIŞ YOLA GİRDİM AMA...

 “Babamın fotoğrafını takip ettiğim için sapmam gereken yerden sapmadım ve yanlış yola girdim. Uzun süre böyle beraberce gittik. Sonra setten aradılar, ‘Nerede kaldın?’ diye sordular.  İşte o zaman kendime geldim. TIR’ın önüne geçip şoför arkadaşıma bir Sadri Alışık selamı verdim ve yoluma döndüm. Yol yanlıştı belki ama nasıl güzeldi, nasıl güzeldi anlatamam.”

Kerem Alışıkın duygusal anları... Adanadan selam olsun

BU VİDEO İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

'İnsan kalbinin ortasına batana özlem demese bıçak der'Yeşilçam'ın duayen oyuncusu Sadri Alışık ölümünün 26'ncı yılında anılıyor. Çolpan İlhan ile evliliğinden dünyaya gelen tek çocuğu Kerem Alışık, duygu yüklü bir mesajla unutulmaz oyuncuyu andı.

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

False