GeriMagazin Kenan Doğulu Mina Başaran'ın düğünü için aldığı kaporayı iade etmedi mi? İlk açıklama geldi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  5
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kenan Doğulu Mina Başaran'ın düğünü için aldığı kaporayı iade etmedi mi? İlk açıklama geldi

Kenan Doğulu Mina Başaran'ın düğünü için aldığı kaporayı iade etmedi mi? İlk açıklama geldi
Abone Olgoogle-news

Başaran Holding'e ait özel jet 11 Mart'ta İran'da düştü. Uçakta Hüseyin Başaran'ın kızı Mina Başaran ve 7 arkadaşı ile 3 kişilik mürettabat hayatını kaybetti. Uçak düşmese Mina Başaran, 14 Nisan'da Murat Gezer'le Çırağan Sarayı'nda 500 kişinin katılacağı ve Kenan Doğulu'nun sahne alacağı düğünle evlenecekti.

İddiaya göre; Kenan Doğulu düğün için aldığı kaporayı geri vermedi. Çıkan haberlerin ardından Doğulu'nun menajeri Fikret Özonur, Duymayan Kalmasın programına şu açıklamayı yaptı:

"Aldığımız kapora ücretini iade ettik. Düğünle ilgili yazılan-çizilen rakamlar gerçeği yansıtmamaktadır. Başaran ailesi çok sevdiğimiz bir aile. Yaşananlar bizi çok üzmüştür. Çok sembolik bir kapora almıştık. Olay yaşandıktan sonra kaporayı iade ettik."

 

CENGİZ SEMERCİOĞLU YORUMLUYOR 

Kenan kendine yakışanı yaptı Eğer talihsiz jet kazası gerçekleşmeseydi, Mina Başaran 14 Nisan’da Çırağan Sarayı’nda hayatını Murat Gezen ile birleştirecekti. Bu düğünde Kenan Doğulu sahne alacaktı. Doğulu’nun düğünde sahne almadan önce aldığı kaparoyu iade etmediği iddiaları gündeme geldi. Doğulu cephesinden yapılan açıklamada bu iddiaların gerçeği yansıtmadığı söylendi.
False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle