GeriMagazin Hem hayat hem de kazanç ortağı!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Hem hayat hem de kazanç ortağı!

Hem hayat hem de kazanç ortağı!

Demet Şener’e eşi Cenk Küpeli uğurlu geldi. Önceki gün Dubai’ye giden güzel manken satışa çıkartacağı tasarım kıyafetleri için yatırımcılarla görüşme gerçekleştirdi.

Eski manken Demet Şener, İbrahim Kutluay ile olan evliliğini olaylı bir şekilde bitirdi. Kısa süre sonra kendisinden 8 yaş küçük sevgilisi Cenk Küpeli ile dünyaevine girdi. Her fırsatta seyahate çıkan Küpeli çifti, geçtiğimiz günlerde Dubai'ye gitti. Safari turuna çıkan ikili, önemli bir iş görüşmesi de gerçekleştirdi. Giyim markası için Dubaili yatırımcılarla görüşen eski mankenin burada bir mağaza açacağı öğrenildi. Kendi tasarımı olan ürünleri Dubai'de pazarlamayı planlayan Şener'in hedefinde Yunanistan, İtalya ve Fransa da var...

HEM HAYAT HEM KAZANÇ ORTAĞI
Güzel manken Demet Şener Küpeli, tüm yatırımlarını eşi Cenk Küpeli ile ortak yapıyor. İşadamı olan eşine her konuda danışan Şener, yeni projeleri için çok heyecanlı olduğunu söyledi..

İNTERNETTEN MAĞAZAYA
Demet Şener Küpeli, internet üzerinden sattığı tasarımlarını Dubai ve Avrupa'daki mağazalarda sergilemeyi planlıyor.

Hem hayat hem de kazanç ortağı


 

Bebekli Aile Buluşmaları’nı Gaziantep ve Şanlıurfa’dan evlerinize taşımaya devam ediyoruz!Bebekli Aile Buluşmaları’nı Gaziantep ve Şanlıurfa’dan evlerinize taşımaya devam ediyoruz!Sevgili aileler, evde zaman geçirdiğimiz bu günlerde, bebeklerimizin bilişsel ve sosyal gelişimiyle ilgilideğerli bilgileri içeren geçmiş buluşmalarımızı ekranlarınıza taşımaya devam ediyoruz.Bebelac Çocuk Devam Sütleri’yle Bebekli Aile Buluşmaları’nın 6. ve 7. durağı Gaziantep veŞanlıurfa’ydı! Hürriyet Gazetesi aile-çocuk yazarı Ömür Kurt sordu; Uzman Dr. Ender Saraç bebeklerinbilişsel ve sosyal gelişiminde beslenmenin önemini anlattı, Nutricia Pazarlama Direktörü PelinAydoğdu ise annelik tecrübelerini paylaştı. Bebeğinizin ayına göre bilişsel gelişimi için hemen tıklayın.Annelerin yoğun ilgisiyle karşılanan söyleşi sonrasında herkese Hürriyet Kitap’tan çıkan 200 AdımdaÇocuk Yetiştirme Rehberi armağan edildi.Katılımın ücretsiz olduğu etkinliklerimize bebeğinin gelişimi ile ilgili bilgi almak, merak ettiği tüm soruları uzman konuşmacılarımıza sormak isteyen tüm anne ve babaları bekliyoruz :) (Sponsorlu içerik)

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

False