Deniz Seki iki dirhem bir çekirdek

Deniz Seki iki dirhem bir çekirdek

Deniz Seki, önceki gece Aqua Florya AVM'de yer alan Hayal Kahvesi'nde sahne aldı.

Haberin Devamı

Hayranlarının yoğun ilgi gösterdiği konserde başarılı şarkıcı muhteşem bir performansa imza attı. Sevenlerini 'Bal Saklıyor' ile selamlayan Deniz Seki, kendi enerjisi ile dinleyenlerine unutulmaz bir gece yaşattı.

Deniz Seki iki dirhem bir çekirdek

Başarılı şarkıcı geçtiğimiz günlerde çıkardığı 'Uzun Hikaye' adlı albümünden 'Nereden Bileceksiniz', 'İyi ki Varsın Aşkım' eserlerine yaklaşık bin iki yüz kişi eşlik etti. "Bugüne kadar anlatamadıklarım, söyleyemediklerimi hepsini şarkılarımla anlattım. Hakkımda merak edilen ne varsa cevaplar tek tek bu şarkı sözlerinde. Kariyerimin en özel albümü olan bu şarkıları siz sevenlerim olarak burada sizlerle söylemek benim için onur'' diyen Deniz Seki, yaklaşık iki saat kaldığı sahnede alkışlar eşliğinde indi. Verdiği kilolarla görenleri şaşırtan Deniz Seki, giydiği elbise ile de büyük beğeni topladı. 

Deniz Seki iki dirhem bir çekirdek

Haberin Devamı

ASLIZEN: KAYBETTİĞİM ZAMANI GERİ ALACAĞIM!

Aslızen: Kaybettiğim zamanı geri alacağım!Serhat’la Kayıttayız’a konuk olan Aslızen , yeni şarkısı ‘Hayat’ , şu anki müzik dünyasına bakışı , uzak kaldığı zamanlarda yaşadıkları ve yeni projeleri konusunda Serhat Tekin’in sorularını yanıtladı.