GeriMagazin Bahar - Nihal Candan kardeşler sessizliklerini bozdu
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bahar - Nihal Candan kardeşler sessizliklerini bozdu

Geçen hafta Eser Yenenler ve Murat Boz’la La Boom’da buluşan, ardından ikiliyle Yenenler’in Levazım’daki villasına giden Nihal-Bahar Candan Kardeşler, o gece hakkında konuştu. Murat Boz ise ihanet” iddialarıyla ilgili “Kesinlikle doğru değil, olabilir mi öyle bir şey ya” dedi.

Elini bile tutmam

Nihal-Bahar Candan kardeşler, önceki gün Akmerkez’deydi. Justin Bieber aşığı olduğunu söyleyen Nihal Candan, “Hiçbir Türk erkeğinin elini bile tutmuyorum” dedi ve ekledi:

Onlar bizim elimiz

 “O gece ablam ve arkadaşım Nazlı ile dondurma yemeye gittik ama söylenenler çok ağır. Babam ve annem akademisyen, zarar görüyorlar. Onlar bizim abilerimiz.” 

"SEBEP SİZSİNİZ"

Candan kardeşler, AVM turu sonrası Kuruçeşme Black’te parti düzenledi. İki kardeş, “Murat Boz ile Aslı Enver’in ayrılmasına sebep olduğunuz söyleniyor” denince sinirlendi: “Biz değil, sebep sizsiniz.”

ESER YENENLER:ALDATMA YOK

 Eser Yenenler, iddialara Instagram üzerinden yanıt verdi: “O gece kimse kimseyi aldatmadı. Yuva yıkacak olsam en yakınımdakilerden başlardım. İbo evlenmek üzere, Oğuz ikinci yılını devirdi.”

Bahar - Nihal Candan kardeşler sessizliklerini bozdu

MURAT BOZ: BÖYLE BİR ŞEY OLABİLİR Mİ?

O geceyle ilgili günlerdir sessizliğini koruyan Murat Boz’un önceki akşam Kuruçeşme’de görüntülendi. Ünlü şarkıcı, “ihanet” iddialarıyla ilgili “Kesinlikle doğru değil, olabilir mi öyle bir şey ya” dedi.

Bahar - Nihal Candan kardeşler sessizliklerini bozdu

Kadınlar neden maço erkek tercih eder?

En lezzetli yemek tarifleri burada

False