500. bölüme doğru...

Güncelleme Tarihi:

500. bölüme doğru...
Oluşturulma Tarihi: Eylül 13, 2018 15:29

Kanal D’nin fenomen dizisi “Arka Sokaklar” 13’üncü sezonun startını bugün veriyor. Yeni sezonu 486’ncı bölümle açacak olan dizinin ekibi, yeni sezonda yeniliklerin ve sürprizlerin hiç eksilmeyeceğini söylüyor.

Haberin Devamı

13’üncü sezona giriyorsunuz. Türk televizyon tarihinde unutulmayacak bir başarı bu. Neler söylemek istersiniz?

- Zafer Ergin: Her zaman söylediğim gibi, bu bir ekip işi. 13’üncü sezonda bu başarının devam ediyor olması da oyuncular, yapım, yönetim, senaryo, teknik ekip arkadaşlarımız ile birlikte herkesin başarısıdır. 13’üncü sezona 486’ncı bölümle başlıyoruz. 500’e doğru yol almaktayız. Herkesin tadacağı bir mutluluk değildir bu. Daha nicelerine inşallah...

- Özgür Ozan: Dile kolay, 13 sezon... Senaryosuyla, yönetmeniyle, yapımıyla, teknik ekibiyle çok organik bir iş olduğu için bu artık işimiz değil ilişkimize dönüştü.

- Oya Okar: İlk günden itibaren bu aileyi kuran, yaratan, oynayan herkese elinize, emeğinize, yüreğinize sağlık demek istiyorum.

Haberin Devamı

- Ozan Çobanoğlu: 13’üncü sezona ulaşmak, her diziye nasip olmaz. Gerçekten büyük bir başarı söz konusu. İşimizle ne kadar gurur duysak azdır. Sırtımızdaki yük her yıl giderek ağırlaşıyor. Süregelen başarıya yeni başarılar katmak için daha çok çalışıyoruz çünkü. Muhteşem insanlarla tanıştım bu iş sayesinde.

- Merve Oflaz: Ben de bu başarıya dahil oldum, çok mutluyum. Herkes bu iş için büyük emek harcıyor. Ben de bir şeyler katabiliyorsam ne mutlu bana...

- Alp Korkmaz: Disiplin, uyum ve işimizi çok severek yapıyor oluşumuzun karşılığında, 13 sezondur seyircimizleyiz. Mutluyuz.

- Özlem Çınar: Büyük başarılara, rekorlara imza atmış bir dizide var olmak gurur verici. Seyirci bize, biz de onlara çok alıştık. “Arka Sokaklar” hayatımızın bir parçası artık.

İNSANLAR BİZİ AİLEDEN BİRİ GİBİ GÖRÜYOR

“Arka Sokaklar”ın izleyicideki karşılığı çok büyük. Peki sizin hayatınızdaki yeri nedir? Bu dizi hayatınızda neleri değiştirdi?

- Zafer Ergin:Arka Sokaklar” çok başarılı bir iş. Bu iş başlarken kurulan arkadaşlıklar yerini aile hissiyatına bıraktı.

- Özgür Ozan: Hayatımdaki yeri ne demek, hayatımın merkezi oldu.

- Oya Okar: 13 yıldır seyircinin hayatında olduğumuz için sokakta insanlar bizi aileden biri gibi görüyor artık. Bu ailenin bir parçası olduğum için mutluyum.

Haberin Devamı

- Ozan Çobanoğlu: Neredeyse 3 yıldır ana kadroda yer alıyorum. Bu kadar çok izlenen ve beğenilen bir işte, sevilen bir karakteri canlandırdığınız zaman tabii ki ilgi, alaka ve sevgi de giderek büyüyor. Tüm sevenlerimize teşekkür ederim.

- Merve Oflaz:Arka Sokaklar” zaten her zaman hayatımdaydı. Hep izliyordum. Artık işin içinde de bulunmam ayrı bir gurur. Dizinin ilk başladığı zamanı dün gibi hatırlıyorum. Ve şimdi o dizide bir karaktere hayat veriyorum. Müthiş bir his.

- Alp Korkmaz: Arka Sokaklar” sadece bir iş değil bizler için. 13 sezon olunca ister istemez yaşam tarzı haline geliyor. Senelerdir birlikte çalıştığımız arkadaşlarımız var. Bu arkadaşlıklardan doğan sevgi sayesinde zaten bu kadar büyük bir kitleye ulaştık. Açık söyleyeyim, “Arka Sokaklar”dan önceki hayatımı pek hatırlamıyorum.

Haberin Devamı

- Şevket Çoruh: Hayatımın 13 yılında yer almış ve yer almaya devam eden bir iş. Elbette çok büyük bir yer kaplıyor, çünkü tüm oyunculuk hayatımın neredeyse yarısı bu işle geçti. “Arka Sokaklar” her sınıftan, her yaştan seyircinin ilgisini çekmemi, beni tanımasını sağladı.

- Özlem Çınar: Hayatımda bir değişiklik yok. Ama içsel olarak yaşadığım değişim çok. Her sene ayrı bir deneyim yaşıyorum.

500. bölüme doğru...

SELMES HAYRANLARINI SÜRPRİZLER BEKLİYOR

Yeni sezonda bizleri şaşırtacak değişiklikler olacak mı?

- Zafer Ergin: Tabii ki... Geride bıraktığımız 12 sezonun başarısını gölgelemeyecek, çok daha başarılı bir 13’üncü sezon için çalışıyoruz.

Haberin Devamı

- Özgür Ozan: Gündemi takip etmeye devam edeceğiz. Türkiye gündemi değiştiği sürece “Arka Sokaklar” da değişmeye devam edecek...

- Oya Okar: Selmes fanlarını yakından ilgilendirecek durumlar var.

- Ozan Çobanoğlu: Ekip anlamında değişen pek bir şey olmadı. Çünkü teknik ve oyuncu kadrosu son derece başarılı isimlerden oluşuyor. Yetenekli bir kadromuz var. Başarıya ulaşmış bir ekibi dağıtmak yerine bir arada tutmak daha doğru.

- Merve Oflaz: Yeni sezonda bizleri de seyirciyi de sürprizler bekliyor. Onları bekleyip hep beraber öğreneceğiz.

- Alp Korkmaz: Biz aslında her sezon kendi içimizde bazı değişimler yaşıyoruz. İnanıyorum ki bu sezon da her karakterin farklı yönlerini göreceğiz.

Haberin Devamı

- Şevket Çoruh: Seyirci için birçok sürprizimiz var. Bizi izlemeye devam etsinler.

- Özlem Çınar: Yeni sezonda yeni hikayelerle seyircinin karşısında olacağız.

VE TATİL BİTTİ...

Üç aylık bu tatilde yapmaktan en çok keyif aldığınız 3 şey ne oldu?

- Zafer Ergin: Söylersem siz de yapmaya kalkarsınız (gülüyor). Gezmek, yeni yerler görmek, biraz da yurtdışına açılıp işimizle ilgili yeni şeyler keşfetmekle geçti zaman.

- Özgür Ozan: Tabii ki ailemle zaman geçirmek en büyük kazancım. Yurtdışına gittim.

- Oya Okar: Dinlenmek güzel ama şezlongda yatmak fikri çok sıkıcı. Benim için tatil tazelenme ve yeni şeyler yapma fırsatıdır. Bu sene de öyle oldu.

- Merve Oflaz: Kiteboard, yüzmek ve bol bol dinlenmek.

- Alp Korkmaz: Biraz deniz, biraz uyku ve çoğunlukla dinlenerek geçti. Tek başıma yurtdışında bilmediğim yerlerde gezmek çok keyif aldığım bir tatil anlayışı. 

- Şevket Çoruh: Tatil yapamadım. Yaz boyunca “Çakallarla Dans 5”in çekimleri vardı. “Bir Baba Hamlet” oyunumun turneleri ve turneler biter bitmez de “Arka Sokaklar” çekimlerimiz başladı. O kadar uzun zamandır tatil yapamıyorum ki, tatilde keyif aldığım şeyleri bile unuttum. Tatile çıkabilirsem, tatil yapabilmek bile başlı başına bir keyif olacak benim için.

- Özlem Çınar: Tatil sezonunun tamamını tatille geçirmedim. Her sene farklı deneyimler yaşıyorum. Mesela bazen yoga meditasyon kamplarına katılıyorum. Bunlar bana keyif veriyor. 

DAHA DA GÜZEL SEZONLARDA HEP BiRLiKTE OLALIM

İzleyicilerinize neler söylemek istersiniz?

- Zafer Ergin: Herkese kucak dolusu sevgiler, saygılar. Dilerim bizden ayrılmazsınız.

- Özgür Ozan: Bizi şu ana kadar zirveye taşıdıkları için hepinize teşekkür ediyorum. Bizi izlemeye devam edin...

- Ozan Çobanoğlu: Tüm sevenlerimizi bizim de çok sevdiğimizi bilsinler. 

- Alp Korkmaz: Bizi bunca yıl bırakmadıkları için ne söylesek az. Umarım daha güzel sezonlarda hep beraber oluruz.

- Şevket Çoruh: Sadakatleri ve takdirleri için teşekkür ederim. 

- Özlem Çınar: Seyircinin sevgisi bizim için en büyük motivasyon kaynağı.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

 

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!