GeriKelebek Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer Cihangir’de ev arıyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer Cihangir’de ev arıyor

Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer Cihangir’de ev arıyor
refid:26225098-spot ilişkili resim dosyası

Kıvanç Tatlıtuğ, yıllardır oturduğu Ulus’u terk ediyor. Kıvanç Tatlıtuğ, ile sevgilisi Başak Dizer, Cihangir’de ev bakmaya başladı.

http://kelebekgaleri.hurriyet.com.tr/galeridetay/81605/2368/1/26225098/kivanc-tatlitug-basak-dizer-ev-ariyor

Ünlüler dünyasının gözde semtlerinden Cihangir, Kıvanç Tatlıtuğ ve sevgilisi Başak Dizer’i de sonunda kendine çekti. Yıllardır Ulus’ta oturan Tatlıtuğ, Dizer’le beraber taşınabilecekleri bir daire bulmak için Cihangir’deki emlakçıları dolaşmaya başladı. Bir haftadır semtte ev bakan ünlü oyuncu, bu bölgede yaptığı emlak yatırımlarıyla ünlü olan meslektaşı Kenan İmirzalıoğlu’nu da yakın takibe aldı. Tatlıtuğ’un, civarı iyi bildiği için özellikle İmirzalıoğlu’nun yaşadığı çevreden ve deniz manzaralı bir ev istediği öğrenildi.
Kıvanç Tatlıtuğ ile sevgilisi Başak Dizer, önceki gün Etiler’deki Günaydın Restoran’daydı. Ünlü oyuncu, ayrılmadan önce mekanın şefinden bir yardım talebinde bulundu.

Rus konuklara mangal
Tatlıtuğ, “Kurt Seyit ve Şura”nın çekimleri için gidip birkaç hafta kaldığı Rusya’dan misafirlerinin geleceğini, evde vereceği barbekü partisi için de restorandan yardım almak istediğini söyledi.

False