GeriKelebek Kıvanç Tatlıtuğ nişanlandı mı?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kıvanç Tatlıtuğ nişanlandı mı?

Kıvanç Tatlıtuğ nişanlandı mı?
Abone Olgoogle-news

Ünlü manken ve oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ile ünlü stil danışmanı Başak Dizer 2 yılı aşkın süredir birlikteydiler. Nihayet birliktelikleri kendi aralarında yaptıkları nişan ile perçinlenmiş oldu. Kıvanç Tatlıtuğ ve Başar Dize nişanlandı. Nişan görüntüleri ve bilmek istediğiniz tüm detaylar haberimizde…

2 yılı aşkın bir birlikte olan ve haklarında sürekli evlilik haberleri çıkan ünlü çift sonunda yüzükleri taktılar. Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer nişan görüntüleri yayınlandı mı? İşte detaylar…

Sonunda Nişanlandılar!

Kıvanç Tatlıtuğ ile ünlü stil danışmanı Başak Dizer'in ilişkisi, 2 yılı aşkın süredir devam ediyor. Haklarında çıkan evlilik söylentileri çıkan Çift, yüzük taktılar.

Geçtiğimiz günlerde Londra'ya giderek aşk tazeleyen ünlü çift, beraberliklerini de gözlerden uzak yaşamayı tercih ediyor. Haklarında sürekli 'evlilik' haberleri çıkan Başak Dizer ile Kıvanç Tatlıtuğ'un kendi aralarında yüzük taktılar. Ancak bu yüzük, zannedildiği gibi ne bir tek taş ne de alyans.

Tatlıtuğ, Aşklarının Simgesi Olarak Gümüş Yüzük Yaptırdı!

Gümüş yüzükleriyle ünlü olan hatta birçok takı mağazasında adını taşıyan yüzükler bulunan ünlü oyuncu, aşkının simgesi olarak da geçtiğimiz aylarda 2 adet gümüş yüzük yaptırmıştı. Yüzüklerden birine “K”, diğerine de “B” harfini işleten ünlü oyuncu, Başak Dizer'i simgeleyen yüzüğüyle sık sık objektiflere takılmıştı.

Kıvanç Tatlıtuğ nişanlandı mı

Herkes güzel stil danışmanının neden “K” harfli yüzüğünü takmadığını merak ederken Başak Dizer de sevgilisinin hediyesi olan yüzüğüyle önceki gün ilk kez görüntü verdi.

Sağ el işaret parmağına bu aşk simgesini takan Başak Dizer'in orta parmağında taşıdığı yüzüğün de sırrı ortaya çıktı. Yine gümüşten ve öpüşen bir çiftin simgesi olan bu yüzük de Kıvanç Tatlıtuğ'un Başak Dizer'e anlamlı bir hediyesi.

Dizer, Sosyal Medya Üzerinde Sık Sık Paylaşıyor!

Dizer, ünlü oyuncunun beraberliklerinin birinci yılı şerefine aldığı bu özel tasarım gümüş yüzüğü parmağından hiç çıkartmıyor. Hatta Başak Dizer, instagram hesabından da sık sık bu özel yüzüğünün fotoğrafını paylaşıp Kıvanç Tatlıtuğ'a olan aşkını gözler önüne seriyor.

Kıvanç Tatlıtuğ nişanlandı mı

Haklarında sürekli “evlendiler, evleniyorlar” haberleri çıkan ikili, anlaşılan resmi olmasa da kalben çoktan evlenmiş ve bu iki özel yüzükle de aşklarını simgelemiş.

Kıvanç Tatlıtuğ Kimdir?

Eski manken, şimdilerde oyunculuk yapan KIvanç Tatlıtuğ, 27 Ekim 1983 tarihinde, Adana’da dünyaya geldi. Annesi aslen Edirne, babası ise aslen Bosna-Hersek kökenlidir.

Tatlıtuğ, ilk olarak 2002 yılında “Best Model of Turkey” ve ardından da “Best Model of the World” seçilmesiyle adını duyurmuştur. Ancak popülerliğini 2005'te başlayan oyunculuk kariyeriyle sağlamıştır.

İlk olarak “Gümüş” adlı dizide canlandırdığı “Mehmet” karakteriyle adından söz ettiren Tatlıtuğ, ardından “Menekşe ile Halil” adlı dizide “Halil” karakterini canlandırmıştır.

Asıl çıkışını ise “Halid Ziya Uşaklıgil”in aynı adlı romanından uyarlanan “Aşk-ı Memnu” ile yaptı. “Behlül” karakterini canlandırdığı dizide, başrolü “Beren Saat” ile paylaştı.

2010'da 4 bölümlük konuk oyuncu olarak “Ezel” dizisinde oynadı ve bu dizide “Sekiz” karakterini canlandırdı.

2011-2013 yılları arasında ise “Kuzey Güney” adlı dizide “Kuzey” rolünü oynamıştır. Son olarak “Kurt Seyit ve Şura” dizisinde, “Farah Zeynep Abdullah” ile baş rolü paylaşmıştır.

Başak Dizer Kimdir?

Tam adı Başak Dizer Fransez olan ünlü stil danışmanı, 1980 yılında dünyaya gelmiş. KIvanç Tatlıtuğ ile 2 yıldır birlikte olan Dizer, Milano da “Instituto Moda di Burgo” da stilistlik eğitimi dönüşte İstanbul da LCC tasarım bölümü ve Mimar Sinan Üniversitesi moda tasarım bölümü eğitim sertifikaları almıştır.

Dizer; dizilerde stil danışmanlığı yaptı. Ardından Londra da Central Saint Martins de moda kursları görmüş ve yurda dönüşte Vakko ve Vakkorama da baş tasarımcı asistanı olmuştur. Son olarak Bilsar Tekstil e tasarımcılık görevi almıştır.

Stil Danışmanı ve Yazar!

Mesleği giyim uzmanı stilist danışmanlık ve yazarlıktır.

Başarılı tasarımcı ve stilist Başak Dizer şu anda oldukça fazla izleyici sayısına sahip olan “Medcezir” dizisinde Deniz Marşan la birlikte stilist olarak görev yaptı. Başak Dizer, ilk evliliğini Fransız eşi Oren Fransez ile yaptı.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle