Genç yetenekler sahnede

Genç yetenekler sahnede

ÇEV Sanat’ın “Genç Yetenekler” projesi kapsamında eğitimlerine devam eden genç müzisyenler, Zorlu PSM’de konser verdi. Gecede Halit Ergenç ve İngiliz keman sanatçısı Charlie Siem de sahneye çıktı.

Haberin Devamı

ÇEV Sanat’ın “Genç Yetenekler” projesi kapsamında eğitimlerini sürdüren üstün yetenekli genç müzisyenler, Zorlu PSM’de verdikleri konserde sanatseverlerle buluştu. Keman sanatçısı Ayla Erduran’ın onur konuğu olarak katıldığı gecede, projenin daimi destekçisi Halit Ergenç ve klasik müziğin yıldızlarından İngiliz Keman Sanatçısı Charlie Siem de genç yetenekler ile aynı sahneyi paylaştı. Ünlü şef İbrahim Yazıcı’nın yönettiği Avrasya Filarmoni Orkestrası eşliğindeki konser, izleyiciler tarafından ayakta alkışlandı. Konseri izleyenler arasında Berrin Yoleri, Revna Demirören, Zeynep Üstünel, Ayşecan Özyeğin Oktay, Ayşe Alemdaroğlu, Canan Bolak, Dalia Garih, Feryal Gülman, Pervin Ersoy, Miray Daner, Pınar Deniz, Serkan Altunorak, Tanem Sivar, Tuba Ünsal gibi cemiyet ve sanat dünyasının ünlü isimleri de vardı.

Genç yetenekler sahnede

‘Concert Artists Guild’ yarışmasını kazanan ÇEV Sanat bursiyeri çello sanatçısı Cemal Aliyev, konserde solist olarak yer aldı.
Genç yetenekler sahnede

Revna Demirören

 

Bebekli Aile Buluşmaları’nı Gaziantep ve Şanlıurfa’dan evlerinize taşımaya devam ediyoruz!Bebekli Aile Buluşmaları’nı Gaziantep ve Şanlıurfa’dan evlerinize taşımaya devam ediyoruz!Sevgili aileler, evde zaman geçirdiğimiz bu günlerde, bebeklerimizin bilişsel ve sosyal gelişimiyle ilgilideğerli bilgileri içeren geçmiş buluşmalarımızı ekranlarınıza taşımaya devam ediyoruz.Bebelac Çocuk Devam Sütleri’yle Bebekli Aile Buluşmaları’nın 6. ve 7. durağı Gaziantep veŞanlıurfa’ydı! Hürriyet Gazetesi aile-çocuk yazarı Ömür Kurt sordu; Uzman Dr. Ender Saraç bebeklerinbilişsel ve sosyal gelişiminde beslenmenin önemini anlattı, Nutricia Pazarlama Direktörü PelinAydoğdu ise annelik tecrübelerini paylaştı. Bebeğinizin ayına göre bilişsel gelişimi için hemen tıklayın.Annelerin yoğun ilgisiyle karşılanan söyleşi sonrasında herkese Hürriyet Kitap’tan çıkan 200 AdımdaÇocuk Yetiştirme Rehberi armağan edildi.Katılımın ücretsiz olduğu etkinliklerimize bebeğinin gelişimi ile ilgili bilgi almak, merak ettiği tüm soruları uzman konuşmacılarımıza sormak isteyen tüm anne ve babaları bekliyoruz :) (Sponsorlu içerik)

 

Haberle ilgili daha fazlası: