GeriKeyif ‘Döndüm Ben’in çekimleri tamamlandı…
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

‘Döndüm Ben’in çekimleri tamamlandı…

‘Döndüm Ben’in çekimleri tamamlandı…
Abone Olgoogle-news

Başrollerini Burak Satıbol, Ayhan Taş, Dilara Öztunç ve Sadi Celil Cengiz’in paylaştığı yılın iddialı komedi filmi ‘Döndüm Ben'in çekimleri tamamlandı.

Yönetmenliğini Ömer Faruk Yardımcı’nın yaptığı, yapımcılığını Nadir Yakut’un üstlendiği, senaryosunu Volkan Hamamcıoğlu ve Cengiz Eşiyok'un kaleme aldığı ‘Döndüm Ben’in çekimleri İstanbul’da yaklaşık 1 ay sürede gerçekleşti.

‘Döndüm Ben’in çekimleri tamamlandı…

Hikayesiyle Güldürecek
Oyuncu kadrosunda, Burak Satıbol, Ayhan Taş, Dilara Öztunç, Sadi Celil Cengiz, Dost Elver, Erdal Küçükkömürcü, Volkan Başaran, Yiğit Arı, Çisem Çancı, Hülya Şen, Sabahattin Yakut ve Serdar Sezgin'in yer aldığı ‘Döndüm Ben’ filminde ‘Evliliğini bitirme planları yapan Cenk'in (Burak Satıbol), eşi Melda'nın (Dilara Öztunç) çocuk sahibi olmak istediğini açıklamasından sonra bu durumdan kurtulabilmek için arkadaşı Samet'e danışmasıyla gelişen olaylar komik bir dille anlatılıyor.

‘Döndüm Ben’in çekimleri tamamlandı…


 

Yonca Lodi: Gözü kara bir kadınım!

Yonca Lodi: Gözü kara bir kadınım!Serhat’la Kayıttayız’a konuk olan Yonca Lodi , yeni albümü 'Fazla Aşk'ı , özel hayatını ve hakkında yanlış bilinenleri Serhat Tekin’e anlattı.
False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle