Boşanmaktan vazgeçiren oyun

Boşanmaktan vazgeçiren oyun

Yapımcılığını Gergedan Yapım’ın üstlendiği Hakan Yılmaz ve Ebru Cündübeyoğlu’nun rol aldığı “Ölü’n Bizi Ayırana Dek” adlı oyun, üçüncü sezonunda seyirciyle buluşmaya devam ediyor.

Haberin Devamı

6 Ekim’de Ankara’da 200’üncü kez sahneye çıkan ikili, oyunun gördüğü ilgiden çok memnun olduklarını söyledi. Cündübeyoğlu, “Sürekli oyunumuzu yenilediğimiz ve gündemi takip ettiğimiz için, bir gelen tekrar geliyor. Bu oyunla boşanmaktan vazgeçirdiğimiz çiftler bile oldu” dedi.
Oyunun aynı zamanda yönetmeni de olan Hakan Yılmaz ise “İki üç kez izlemeye gelenler var. Yaş sınırımız yok, çocuklar da izleyebilir. Herkesin mutlu ayrılabileceği, kadın-erkek ilişkilerini anlatan bir oyun” diye konuştu.

Boşanmaktan vazgeçiren oyun

Ölü’n Bizi Ayırana Dek” 21 Ekim’de Kocaeli Sabancı Kültür Merkezi’nde, 22 Ekim’de Sakarya Üniversitesi Kültür ve Kongre Merkezi’nde ve 25 Ekim’de de Beylikdüzü Atatürk KSM’de sahnelenecek.
Boşanmaktan vazgeçiren oyun
 
  

Croque Madame | Mucize LezzetlerMucize Lezzetler'in bugünkü menüsünde Croque Madam var! Gülçin Çavdarcı'nın enfes tarifi ile sizlerle... (Sponsorlu İçerik)