GeriKeyif Banksy'ye 70 milyon TL
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Banksy'ye 70 milyon TL

Banksy'ye 70 milyon TL

Çarpıcı duvar resimleriyle ünlenen İngiliz sanatçı Banksy'nin İngiltere parlamentosunu şempanzeye benzeterek resmettiği eseri "Devolved Parliament" (Geriye Doğru Evrilmiş Parlamento) açık arttırmayla 9.8 milyon sterline (yaklaşık 70 milyon TL) satıldı.

 

Yaklaşık 4 metre boyundaki eserin satılması sadece 13 dakika sürdü. Alıcının adı ise açıklanmadı. 2 milyon sterline alıcı bulması beklenen eser beklentilerin de üzerine çıkarken tablo Banksy’nin en pahalıya satılan eseri oldu.

Bu, aynı zamanda Banksy'nin bilinen en büyük tuval çalışması.

BANKSY'DEN INSTAGRAM PAYLAŞIMI: NE YAZIK!

 

Banksyye 70 milyon TL

Satışın ardından Instagram hesabından bir paylaşım yapan Banksy ise , “Banksy tablosu için rekor fiyat. Yazık, hâlâ ona sahip değilim” ifadelerini kullandı. 

 
   

Dijitalleşme, ticaretin temeli olan ikili ilişkileri de dönüştürüyoritelligence Türkiye ve Olmadık Projeler’in katkılarıyla hazırlanan Dijital.İZ’in bu haftaki bölümünde; Koçtaş CEO’su Alp Önder Özpamukçu ve itelligence Türkiye CEO’su Dr. Abdulbahri Danış, ülkemiz ve dünya ekonomisinde önemli pay sahibi olan ev geliştirme sektöründe dijital dönüşümün anlamını, sağladığı avantajları ve Koçtaş’ın dijitalleşme yolculuğunu anlattı. (Sponsorlu içerik)

 

En lezzetli yemek tarifleri burada

False