7. Koğuş rüzgarı!

7. Koğuş rüzgarı

“7. Koğuştaki Mucize”, dünyaca ünlü isimleri etkisi altına aldı. Brezilyalı futbolcu Neymar ve ünlü DJ Snake’ten sonra filmi izleyenler arasına Meksikalı oyuncu Thalia ile Cristiano Ronaldo’nun sevgilisi Georgina Rodriguez de katıldı.

Haberin Devamı

Ülkemizde vizyonda olduğu dönemde büyük gişe başarısı elde eden “7. Koğuştaki Mucize” filmi dijital platform üzerinden tüm dünyada izleyiciyle buluşmaya devam ediyor. Brezilyalı futbolcu Neymar, DJ Snake’in de aralarında olduğu dünyaca ünlü isimler, sosyal medya hesaplarında yaptıkları paylaşımlarla “7. Koğuştaki Mucize”ye övgüler yağdırıyor. Filmi izleyenler kervanına son olarak Meksikalı oyuncu Thalia ile dünyaca ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo’nun sevgilisi Georgina Rodriguez de katıldı. 16 milyon takipçisi olan Thalia, Instagram sayfasından yaptığı paylaşımda “7. Koğuştaki Mucize”den çok etkilendiğini dile getirdi. Georgina Rodriguez de Instagram hesabının story bölümünde filmin tanıtımını paylaşıp “Güzel film, siz izlediniz mi” notunu düştü.

7. Koğuş rüzgarı


Dijital dönüşümün altın anahtarı: Hibrit bulut Özellikle son günlerde yaşanan süreçten dolayı pek çok işletme kendini dijital dönüşümün içinde buldu. Kimi işletmeler bu dönüşüme hazırlıksız yakalanırken, kimi de bu döneme hızlıca uyum sağladı. Dijital dönüşümün önemli bir parçası da bulut teknolojileri ve elbette hibrit bulut. Bu kapsamda Netaş Kurumsal Pazarlar Çözüm ve Proje Yönetimi Kıdemli Direktörü Yıldız Asılyazıcı, içinde bulunduğumuz süreci değerlendirerek bulut teknolojilerinin işletmeler için önemini paylaştı; ayrıca bu kapsamda Netaş ile Dell Technologies arasındaki işbirliğinin detaylarını Hürriyet'e anlattı.(Sponsorlu İçerik)