Emre Altuğ: Çağla ile arkadaş değil anne babayız

Güncelleme Tarihi:

Emre Altuğ: Çağla ile arkadaş değil anne babayız
Oluşturulma Tarihi: Haziran 17, 2022 13:29

Emre Altuğ, eski eşi Çağla Şıkel’le ayrılık süreçleri hakkında konuştu. “Biz arkadaş değiliz. Aynı çocukların annesi, babasıyız” diyen ünlü şarkıcı, çocuklarının olumsuz etkilenmemesi için ‘egolarını bir kenara bıraktıklarını’ söyledi.

Haberin Devamı

EMRE Altuğ, Armağan Çağlayan’ın YouTube programı “Dur Bi Dinle”ye konuk oldu. 2008 yılında evlendiği iki çocuğunun annesi Çağla Şıkel’den 7 yıl sonra boşanan Altuğ, arkadaş kalmayı nasıl başardıkları sorusunu şöyle yanıtladı:

“Biz arkadaş değiliz. Biz, aynı çocukların annesi, babasıyız. Yoksa bizim devamlı görüştüğümüz bir arkadaşlığımız yok. Ama egomuzu bir kenara bıraktık tabii. Kolay bir şey de değil, onu söyleyeyim. Düşünsenize daha yeni ayrılmışsınız, illa ki ego savaşları, sürtüşmeler olacak. Biz 3 sene beraberdik, 7 sene evliydik. 10 sene bütün programınızı birisini düşünerek yapmışsınız. Sadece bu alışkanlıktan kurtulmak bile bir 6 ay alıyor. Fakat biz orada çok sert bir manevra yapıp çocukları çok ön planda tuttuk. Çocukların bundan etkilenmemesini sağladık.”

Haberin Devamı

Emre Altuğ: Çağla ile arkadaş değil anne babayız


‘SEN NE ZAMAN BİZDE KALDIN BABA?’

Ünlü şarkıcı, çocukların ayrılık sürecinden olumsuz etkilenmemesi için eski eşiyle aynı sokakta oturduklarını da söyledi:

“Çocuklar yan eve geçiyormuş gibi hissetsinler istedik. Zaten boşanmayı da öyle açıkladım çocuklara. Dedim ki; ‘İki tane odanız var. İki odada da oyuncaklarınız var. Daha ne istiyorsunuz?’ Dolayısıyla çocuklar hiçbir sıkıntı yaşamadılar. Sadece benim orada kaldığım zamanı Uzay hiç hatırlamıyor. Hatta ben o evdeyken, bir doğum günümde sabah beni yatakta pastayla uyandırmışlardı. Uzay daha sonra o görüntüyü izledi, annesinin odası olduğunu fark etti. Ve bana ‘Sen ne zaman bizde kaldın?’ diye sordu.”

SEZEN AKSU BANA GÜLMÜŞTÜ­

Şarkıcılıktan sonra oyunculuk da yapmaya başlayan Emre Altuğ, bu kararıyla ilgili de konuştu: “Sezen Aksu ile çalışırken ona ‘Oyuncu olacağım’ demiştim. O da gülmüştü bana. ‘Sen şarkıcısın, ne demek oyuncu olacaksın!’ demişti. Şöhret olayım diye çıktığım bir yol değil ama o şöhreti de getiriyor. Ben onu başarı olarak görüyorum.”

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!