GeriKelebek Arka Sokaklar 408. bölüm fragmanında şok! Rıza baba ölüyor mu?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Arka Sokaklar 408. bölüm fragmanında şok! Rıza baba ölüyor mu?

Arka Sokaklar 408. bölüm fragmanında şok! Rıza baba ölüyor mu?

Arka Sokaklar 408. yeni bölüm fragmanıyla izleyenlere üzüntülü anlar yaşattı.Kanal D'nin uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar yine herkesi çok şaşırtacak. Nefes kesen son bölümünde Rıza baba vurulup hastaneye kaldırılmıştı. Yeni bölüm fragmanında ise Rıza baba ölüyor mu? Tüm soruları karşılıksız bırakan yeni bölüm fragmanında ilginç gelişmeler yaşanıyor. İşte. Arka Sokaklar 408. bölüm fragmanı...

Kanal D'nin heyecan dolu dizisi Arka Sokaklar 408. bölüm fragmanını yayınladı. Cuma akşamları ekrana gelen Arka Sokaklar'ın dün akşam yayınlanan 407. bölümünde Rıza Baba vuruldu. Arka Sokaklar 408. bölümü ile sezon finali yapacak. İşte Arka Sokaklar 408. bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar.

Arka Sokaklar 407. Bölüm'de; Rıza Baba, yardım ettiği Deniz’in silahından çıkan kurşun ile vuruluyor. Geleceğini kurtarmaya çalıştığı genç, Rıza Baba'nın hayatına mı mal olacak?

ARKA SOKAKLAR SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Zümrüt, kocası iş kazasında öldükten sonra çocukları Ceylan ve Deniz ile birlikte sefalet içerisinde yaşamaktadır. Ev sahipleri Çetin’e birikmiş kira borçları vardır. Çetin, Zümrüt’ten kira borcu karşılığında Ceylan’ı kuma olarak almak istediğini söyler. Zümrüt böyle bir şeye asla müsaade etmez. Deniz ise evin serseri uçarı çocuğudur. Rıza Baba Zümrüt’ün zor durumuna destek olur. İş bulup çalışmasını sağlar. Deniz’e de baba nasihatı vermeye çalışır. Ancak bu nasihat pek işe yaramamıştır. Rıza, Ayla ve Pınar’ın yaptığı kapris sonucu sürpriz bir tatil programı hazırlar. Rıza Baba torunlarına çikolata almak için uğradığı marketin soyulduğuna tanık olur. Olaya el koyduğu sırada son anda yüzünü gördüğü, yardım ettiği Deniz’in silahından çıkan kurşun ile Rıza baba yere devrilir.

ARKA SOKAKLAR SON BÖLÜM İZLE

Bir market soygununda vurulan Rıza Baba, yoksa ölüyor mu?
Arka Sokaklar 408. Bölüm 1 Temmuz Cuma akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

ARKA SOKAKLAR 408. BÖLÜM FRAGMANI -SEZON FİNALİ

Yapımcı : Türker İnanoğlu 
Yönetmen : Orhan Oğuz 
Genel Koordinatör : Yılmaz Ekmekçi 
Senaryo Danışmanı : Ahmet Yurdakul
Senaryo : Ozan Yurdakul, Sinan Yurdakul, Ömer Genç
Müzik : Murat Evgin

Oyuncular: Zafer Ergin (Rıza Baba ), Şevket Çoruh (Mesut ), Özgür Ozan (Hüsnü Çoban), Oya Okar (Selin Komiser), Alp Korkmaz (Ali), Özlem Çınar (Aylin),Ozan Çobanoğlu (Hakan Çınar), Boğaç Aksoy (Volkan), Figen Evren (Suat), Nazlı Tosunoğlu (Nazike), Yüsra Geyik (Zeliha), Furkan Göksel (Metin), Onur Bay (Tekin), Manolya Aşık (Şule), Efe Günay (Haydarberk), Kerimhan Duman (Tunç), İpek Yaylacıoğlu Usta (Pınar), Hülya Çelik (Ayla), Kaan Uslu (Efe Bebek), Tunç Oğuz (Arda), Beste Şamcı (Eda) ve Garip Kont

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

False