GeriFutbol Gabigol Fenerbahçe'nin teklifini açıkladı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  2
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Gabigol Fenerbahçe'nin teklifini açıkladı

Gabigol Fenerbahçe'nin teklifini açıkladı
refid:29955147-spot ilişkili resim dosyası

Geleceğin en büyük yıldız adayları arasında yer alan Brezilyalı Gabriel Barbosa, Fenerbahçe'nin transfer teklifini ve kararını açıkladı.

Fenerbahçe'nin transferi için kulübü Santos'a 20 milyon Euro önderdiği belirtilen Gabriel Barbosa, Facebook hesabı üzerinden konuyla ilgili bir açıklama yaptı.

'Gabigol' lakaplı Barbosa, Fenerbahçe'ye teklif için teşekkür ederken, Zico, Alex, Deivid ve Roberto Carlos gibi isimlerin forma giydiği ve büyük başarılar elde ettiği Fenerbahçe'nin teklifi beni değerli hissettirdi ancak benim Santos'taki görevim henüz bitmedi" dedi.

Gabigol Fenerbahçenin teklifini açıkladı MAHMUT USLU'DAN MEHMET ALİ ŞAHİN'E SERT CEVAP

PORTEKİZCE, İNGİLİZCE VE TÜRKÇE TEŞEKKÜR ETTİ
Barbosa, Portekizce, İngilizce ve Türkçe olarak teşekkür ederek başladığı mesajında şöyle dedi:

Değerli takipçilerim ve taraftarlar. Son birkaç gündür hakkımda çıkan transfer haberlerini okuyorum. Bugün de bu konudaki son kararımı sizlerle paylaşmak istedim. Bu haftasonu menajerim, benimle ve ailemle buluşarak Fenerbahçe'nin teklifini iletti.Bir profesyonel olarak bu teklif beni değerli hissettirdi. Hele ki teklifi yapan, Zico, Alex, Roberto Carlos ve Deivid'in büyük başarılar kazandığı Fenerbahçe olunca bu teklif beni daha da heyecanlandırdı.

"SANTOS'TA KALMAK İSTİYORUM"
Özellkle sosyal medyadan bana destek ve moral veren Türk taraftarlara teşekkür ediyorum. Ancak 19 yaşındaki biri olarak, Santos'taki görevimin tam olarak bitmediğini düşünüyorum. Burada çok şey öğrendim ve kulüpte kalıp bu harika taraftarın desteğini alarak kendimi ödüllendirmek istiyorum. Menajerime de söylediğim gibi ben Santos'ta kalıp, kupalar kazanıp, tarih yazmak istiyorum. " (Fanatik)

Gabigol Fenerbahçenin teklifini açıkladı 'O VÜCUT BENDE OLSA OKULDA ÇIPLAK DOLAŞIRIM!'

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle