Çünkü... Ali Şen zarar veriyor

Çünkü... Ali Şen zarar veriyor

Volkan’a “Düğününe Ali Şen davetli ise ben gelmem” dediğini doğrulayan Yıldırım, “Diğer eski başkanlarımız da bizi eleştiriyor. Ancak hiçbiri onun gibi bunu kulübe zarar vererek ve basın karşısında şova dönüştürerek yapmıyor” dedi.

Haberin Devamı

ALİ ŞEN: LAF YETİŞTİRME, ÇALIŞ

VOLKAN'IN DÜĞÜN GÖRÜNTÜLERİ (WEB TV)

DÜĞÜNE BİRBİRİNDEN ÜNLÜ KONUKLAR KATILDI / FOTOGALERİ 

VOLKAN DEMİREL'İN EN MUTLU GÜNÜ / WEB TV 

SPOR kamuoyunda Fenerbahçe kalecisi Volkan Demirel’in düğününün yankıları sürüyor. Başkan Aziz Yıldırım’ın, “Ali Şen’i davet ettiysen, ne düğününe katılırım ne de şahitlik yaparım” diye futbolcusuna şart koştuğu haberimiz dün sarı lacivertli kulüp tarafından da doğrulandı. Yıldırım, F.Bahçe’nin resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada, eski başkan Şen’in hem şahsına hem de kulübe zarar verdiğini belirtti.

Aynı masada oturmam

“Kamuoyuna duyuru” başlığı altında yapılan ve Aziz Yıldırım’ın imzasını taşıyan açıklamada şu ifadeler kullanıldı: “Öncelikle şunun net olarak bilinmesini isterim ki; “Düğüne Sayın Ali Şen gelmesin” gibi bir isteğim kesinlikle olmadı. Sayın Şen’in de düğüne katılacağını ve aynı masada oturacağımı duyduğumda, bunu Sayın Volkan Demirel’e sordum, o da doğrulayarak kendisinin de düğüne davetli olduğunu söyledi. Ben de bunun üzerine; Sayın Şen davetli ise düğüne katılmayacağımı belirttim. Daha sonra Sayın Volkan Demirel beni aradı; Sayın Ali Şen’in düğüne gelmeyeceğini belirtip benden mutlaka katılmamı rica etti. Ben de bunun üzerine düğün törenine iştirak ettim...

Saygısızlık etti

Sayın Ali Şen, 2007 yılında yaptığı bir açıklamada kendi deyimiyle benim kendisinden de büyük başkan olduğumu ilan etmiştir. Ancak o tarihten sonra her fırsatta açık açık beni sevmediğini dile getirmiş ve bunun da ötesinde profesyonel futbol takımımızın aldığı her kötü sonucun ardından basın karşısına geçen Sayın Şen, gerek şahsıma gerekse kulübümüze karşı zarar verir nitelikte, saygısız açıklamalarda bulunmuştur. Son olarak, camiamızın önemli bir değeri olan Sayın Aykut Kocaman’ı göreve getirme kararımızın ardından yaptığı açıklamalar, düğün günü de Sayın Kocaman ile ilgili sarf ettiği yakışıksız sözler ve yorumlar, hafızalarımızda tazeliğini korumaktadır.

Şov yapıyor

Kulübümüze zarar verecek nitelikte davranış sergileyen kişi her kim olursa olsun ben her zaman karşısındayım. Sayın Ali Şen’in, Fenerbahçe Spor Kulübü’nün eski bir başkanı olarak belirli noktalarda her Fenerbahçeli gibi elbette ki eleştiri hakkı vardır. Bugün sadece Sayın Ali Şen değil diğer eski başkanlarımız da bazı noktalarda bizleri eleştirmektedirler. Ancak hiçbirisi Sayın Şen gibi bunu kulübe zarar verir nitelikte yapmamakta ve eleştirilerini basın karşısında bir şova dönüştürmemektedirler.

Daha önce de katılmadım

Eski bir yöneticimizin düğünü de dahil olmak üzere bir takım davetlere Sayın Şen’in iştirak edecek olmasından dolayı katılmadım. Ama bunların hiçbirinde bu durumu basına haber verip malzeme yapmadım.

Fenerbahçe Spor Kulübü’ne zarar verdiğini düşündüğüm insanlarla aynı ortamda olmak istememem benim en doğal hakkımdır. Bu olayı bunun dışında yorumlamak oldukça da yanlış ve saygısızlıktır.

F.BAHÇE’NİN ESKİ BAŞKANLARI VE ÖNDE GELEN İSİMLERi NE DEDİ

Haberin Devamı

Metin Aşık: Yıldırım’ın tarzı

Haberin Devamı

AZİZ Bey’in tarzı bu. Geçmişten beri hep aynı şeyleri yapıyor. Başkan olduğu için herkese karışabileceğini düşünüyor. “Ben Ali Şen ile aynı masada oturmak istemiyorum” dese, kimse bir şey diyemezdi.

Güven Sazak: Kişisel mesele

İKİ başkan arasında bir düğünde yaşananları kulüple karıştırmamak gerek. Tamamı ile kişisel bir mesele. Bu işe camiayı çekmenin bir anlamı yok. Aksi takdirde bundan Fenerbahçe zarar görüyor.

Faruk Ilgaz: Ben yapmazdım

BEN olsam böyle bir şey yapmazdım. Kamuoyu neyse ben de aynı fikirdeyim. Biri kulübün başkanı, diğeri eski çalışma arkadaşım. Başkanın aleyhine bir şey de söylemek istemem. Ali şen aleyhine de bir şey söylemek istemem.

Haberin Devamı

Recep ÖZCAN: Akredite mi olacaktı?

BU davet ne sayın başkanın ne de Fenerbahçe Kulübü’nün davetidir. Böyle mutlu bir günde sayın başkanın akreditasyon yetkisi mi vardır ki, Sayın Ali şen düğüne katılırsa ben yokum diyebilir?

Metin Şen: Sığ düşünce

ALİ Şen’in oğlu olarak değil bir Fenerbahçe taraftarı olarak konuşuyorum. Birlik ve beraberliğin sağlanmasında büyük katkısı olan Aziz Yıldırım uzun zamandır bunun tersi davranışlar sergiliyor. Bu olay sığ düşüncenin ürünü.

Haberle ilgili daha fazlası: