Caner Erkin derbi kadrosundan çıkarıldı! Olay açıklama...

Güncelleme Tarihi:

Caner Erkin derbi kadrosundan çıkarıldı Olay açıklama...
Oluşturulma Tarihi: Nisan 13, 2016 17:20

Fenerbahçe'nin Galatasaray ile oynacağı derbi maçı öncesi yıldız oyuncu Caner Erkin kadro dışı bırakıldı. Bu gelişmenin ardından Sarı lacivertli kulüpten çok sert bir açıklama geldi.

Haberin Devamı

Sarı lacivertli ekibin yıldız futbolcusu Caner Erkin maça saatler kala maç kadrosundan çıkarıldı. Teknik direktör Pereira, milli futbolcunun yerine Uygar Mert Zeybek'i kafileye dahil etti. 

Caner Erkin'in maç öncesi açıklanan ilk 11'de olmadığını öğrenince Pereira'ya itiraz edip sert biçimde tartıştığı ve bunun sonucunda kadro dışı kaldığı belirtildi.

Herhangi bir sakatlığı bulunmayan Caner, hafta içindeki bütün antrenmanlarda takımla birlikte çalışmıştı.

Teknik direktör Pereira, tecrübeli futbolcuyu geçen haftaki Troku Konyaspor maçında da yedek bırakmış ve 83. dakikada Hasan Ali Kaldırım'ın yerine oyuna almıştı.

FENERBAHÇE'DEN ÇOK SERT CANER ERKİN AÇIKLAMASI!
Bugün oynanacak GalatasarayFenerbahçe karşılaşması öncesi Can Bartu Tesisleri’nde Teknik Direktörümüz Vitor Pereira’nın futbolcularımızla yaptığı maç toplantısında 18 kişilik kadroda yer alan Caner Erkin, toplantı sonrası Teknik Direktörümüz Vitor Pereira’ya karşı spor ahlakına aykırı ve seviyesizce bir davranış içinde bulunmuştur.

Teknik Direktörümüz Vitor Pereira tarafından Caner Erkin maçın 18 kişilik kadrosundan çıkartılmıştır. Teknik Direktörümüz Vitor Pereira tarafından kadro dışı bırakılan Caner Erkin ile ilgili kararı, Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu verecektir.
Kamuoyuna duyurulur.

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!