GeriFutbol Bu hesapla üçlü en az 75 gol atar
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  33
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bu hesapla üçlü en az 75 gol atar

Bu hesapla üçlü en az 75 gol atar
refid:29768769 ilişkili resim dosyası
Abone Olgoogle-news

F.BAHÇE’de Shaktar Donetsk maçının moral bozukluğu kısa sürdü. Özellikle tecrübeli oyuncuların çabasıyla toparlanan sarı lacivertliler, idmanları neşe içinde yapıyor. Golcüler arasındaki rekabet de üst düzeyde... Bu rekabet dünkü idman sonrası Sow, Van Persie ve Fernandao arasında esprili diyaloglar yaşanmasını sağladı. Üçlü çok iddialıydı...

Antrenman bitiminde Sow ile Fernandao bir araya geldi ve atacakları gol sayısı konusunda ilginç bir iddiaya tutuştu. Sohbete sonradan yeni transfer Van Persie de dahil oldu...


FERNANDAO: SÖZÜMÜ TUTACAĞIM


- SOW: Bu yıl kendimi iyi hissediyorum. Çok gol atacakmışım gibi geliyor.
- FERNANDAO: Benim 24 gol atma sözüm var. Bu sözümü tutacağıma göre senin 25 gol atman gerekecek.
- SOW: 25 de atarım daha fazlasını da...

İkili arasındaki bu esprili diyalog devam ederken, ortalığı biraz daha kızıştırmak isteyen arkadaşlarından biri şöyle dedi: 24 gol, 25 golden bahsediyorsunuz ama daha Robin var.
O ne olacak?


VAN PERSIE: İKİNİZİ DE GEÇECEĞİM”


BUNUN üzerine o sırada bireysel oyuncu antrenörü Fatih Yıldız ile çalışan Van Persie’ye seslenen ikili onu da yanlarına çağırdı. Hollandalı yıldıza bu diyalog aktarıldı ve gülüşmeler eşliğinde onun düşüncesi soruldu. Hollandalı ise en az Sow ve Fernandao kadar iddialıydı.


VAN PERSIE: İkiniz ne kadar gol atarsanız atın bu takımın en çok gol atanı ben olacağım. Siz benim gol sayımı geçemeyeceksiniz. Kahkahalar eşliğinde süren iddialı sohbet sonrası üç oyuncu da, birbirlerine şans dinleyip diyaloğu sonlandırdı.


False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle