GeriSpor Yüzme festivali sona erdi
MENÜ
  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
    0
    • Yazdır
    • A
      Yazı Tipi

Yüzme festivali sona erdi

Yüzme festivali sona erdi
refid:17625754 ilişkili resim dosyası

Yüzme Federasyonu tarafından organize edilen “23 Nisan Yüzme Festivali” sona erdi.

Ankara Üniversitesi Yüzme Havuzu'nda düzenlenen festivalde 278 erkek, 282 kız sporcu mücadele etti.

Son gün yarışlarında ilk üçe giren sporcular, kulüpleri ve dereceleri şöyle:

11 yaş erkekler 200 metre serbest
1-Egemen Semerci (Ege Üniversitesi) 2.24.04
2-Doğu Alpay (Ege Üniversitesi) 2.24.24
3-Seçkin Eren Tamküpeli (Edirne Gençlik Spor) 2.29.25

12 yaş erkekler 200 metre serbest
1-Aytuğ Turanlıoğlu (Antalya Koleji) 2.18.07
2-Oğulcan Kızıltepe (TSYD) 2.18.42
3-Arman Akça (Fenerbahçe) 2.21.42

11 yaş erkekler 50 metre sırtüstü
1-Kürşat Yılmaz (Samsun Su Sporları) 35.64
2-Kayra Sızanlı (FMV Işık) 36.36
3-Can Yaşar Kanoğlu (Balıkesir Yüzme İhtisas) 37.22

12 yaş erkekler 50 metre sırtüstü
1-Doruk Kaymakçıoğlu (Antalya Koleji) 34.49
2-Tuncat Ceritoğlu (İzmir Arkas) 34.65
3-Uğur Berke Açıncı (Bursa Kolejliler) 34.72

11 yaş erkekler 100 metre sırtüstü
1-Gökmen Saydam (Kocaeli Yıldızlar) 1.17.00
2-Kürşat Yılmaz (Samsun Su Sporları) 1.18.32
3-Hasımcan Ormanyaran (İstanbul Yeşilyurt) 1.18.99

12 yaş erkekler 100 metre sırtüstü
1-Bora Sağıroğlu (İstanbul Marmara Koleji) 1.13.61
2-Uğur Berke Açıncı (Bursa Kolejliler) 1.14.95
3-Tuncay Ceritoğlu (İzmir Arkas) 1.15.36

11 yaş erkekler 100 metre kurbağalama
1-Fikrettin Bulut (İst. Avrupa Yüzme İhtisas) 1.27.63
2-Mert İsmail Kaya (Ege Üniversitesi) 1.29.50
3-Kerem Günevi (Fenerbahçe) 1.30.47

12 yaş erkekler 100 metre kurbağalama
1- Ataberk Celasun (Ankara Başkent Çankaya) 1.19.62
2-Ahmet Yılmaz (Galatasaray) 1.20.20
3-Doğukan Tunceroğlu (Pamukkale Üniversitesi) 1.22.89

11 yaş erkekler 50 metre kelebek
1-Seçkin Eren Tamküpeli (Edirne Gençlikspor) 33.11
2-Semih Erdik (Balikesir Yüzme İhtisas) 34.57
2-Oğuz Pulak (Gazi Üniversitesi) 34.57

12 yaş erkekler 50 metre kelebek
1-Aytuğ Turanlıoğlu (Antalya Koleji) 31.22
2-Haydar Ali Ersoy (Fenerbahçe) 31.81
3-Efe Yenigün (Galatasaray) 32.41

11 yaş erkekler 200 metre karışık
1-Egemen Semerci (Ege Üniversitesi) 2.44.89
2-Ceyhun Arat (Kocaeli Yıldızlar) 2.49.35
3-Gökmen Saydam (Kocaeli Yıldızlar) 2.51.98

12 yaş erkekler 200 metre karışık
1- Deniz Cansen (Avrupa Yüzme İhtisas) 2.36.30
2-Osman Barış Türker (Bursa Örnek Koleji) 2.38.25
3-Berkan Ceviş (Pamukkale Üniversitesi) 2.41.50

11 yaş erkekler 4x100 serbest
1-İzmir Ege Üniversitesi 4.36.83
2-Fenerbahçe 4.51.37
3-Galatasaray 4.53.51

12 yaş erkekler 4x100 serbest
1-Antalya Koleji 4.25.36
2-Fenerbahçe 4.30.40
3-Galatasaray 4.32.04

11 yaş kızlar 200 metre serbest
1-Sevval Ay (Antalya Koleji) 2.25.28
2-Ayşenur Acar (Bursa Olimpik Kulaçlar) 2.27.17
3-Betül Gündoğdu (İstanbul Yeşilyurt) 2.30.53

12 yaş kızlar 200 metre serbest
1-Dilara Nur Demirtaş (Ankara Başkent Çankaya) 2.21.72
2-Sıla Aksu (ENKA) 2.24.26
3-Zeynep Odabaşı (ENKA) 2.25.53

11 yaş kızlar 50 metre sırtüstü
1-Aylin Elif Gökçe (Gazi Üniversitesi) 35.29
2-Öykü Cebeli (Bursa Örnek Koleji) 35.97
3-İlayda Kargın (Balıkesir Karesi) 36.10

12 yaş kızlar 50 metre sırtüstü
1-Sezin Eligül (Fenerbahçe) 34.10
2-Almina Sımla Ertan (Ankara Yakomoz Yüzme) 34.77
3-Elif Özdemir (Ankara TED Kolejliler) 35.25

11 yaş kızlar 100 metre sırtüstü
1-Aylin Elif Gökçe (Gazi Üniversitesi) 1.16.05
2-İlayda Kargın (Balıkesir Karesi) 1.17.19
3-İnci Bayramiçli (Galatasaray) 1.18.12

12 yaş kızlar 100 metre sırtüstü
1-Sezin Eligül (Fenerbahçe) 1.15.56
2-Doğa Irmak Hakkı (Ferdi Bursa) 1.16.54
3-Melis Gedik (Kocaeli Yıldızlar) 1.17.95

11 yaş kızlar 100 metre kurbağalama
1-Başak Azman (Bursa Örnek Koleji) 1.25.06
2-İdil Tüfekçioğlu (Balıkesir Karesi) 1.26.76
3-Elif Erdal (Ankara Başkent Çankaya) 1.28.82

12 yaş kızlar 100 metre kurbağalama
1-Nil Jasmin Sınar (Ankara Başkent Çankaya) 1.19.80
2-Yüksel Deniz Özkan (Fenerbahçe) 1.20.36
3-Nilseray Soydaş (İstanbul Çevre S.K.) 1.25.08

11 yaş kızlar 50 metre kelebek
1-Meltem Çamlı (Fenerbahçe) 33.56
2-Gülce İrem Yakan (Ankara Başkent Çankaya) 34.13
3-Öykü Varyoz (Balıkesir Karesi) 35.27

12 yaş kızlar 100 metre kelebek
1-İlkim Reyhan Sertoğlu (Gazi Üniversitesi) 32.90
2-Zeynep Serttürk (Bursa Bosch) 33.10
3-Öykü Sönmez (Çanakkale 18 Mart) 33.27

11 yaş kızlar 200 metre karışık
1-Başak Azman (Bursa Örnek Koleji) 2.48.01
2-Betül Gündoğdu (İstanbul Yeşilyurt) 2.49.75
3-Sude Gonca (Galatasaray) 2.50 29

12 yaş kızlar 200 metre karışık
1-Asude Kopuz (Galatasaray) 2.38.56
2-Zeynep Odabaşı (ENKA) 2.43.76
3-Mine Gökçen (FMV Işık) 2.45.16

11 yaş kızlar 4x100 serbest
1.Galatasaray 4.44.67
2-Bursa Örnek Koleji 4.48.24
3-Ankara Başkent Çankaya 4.55.45

12 yaş kızlar 4x100 serbest
1-Fenerbahçe 4.26.84
2-ENKA 4.34.21
3-Bursa Bosch 4.40.90

11 yaş erkekler 100 metre serbest
1-Doğu Alpay (Ege Üniversitesi) 1.07.22
2-Sinan Seyhan (Galatasaray) 1.08.63
3-Batuhan Erengüç (Avrasya) 1.09.31

12 yaş erkekler 100 metre serbest
1-Doruk Kaymakçıoğlu (Antalya Koleji) 1.04.09
2-Emir Burak Sen (Ankara Başkent Çankaya) 1.05.18
3-Erinç Usta (Antalya Koleji) 1.05.53

12 yaş erkekler 200 metre kelebek
1-Deniz Cansen (İst. Avrupa Yüzme İhtisas) 2.34.81
2-Ümitcan Güreş (İst. Marmara Koleji) 2.42.46
3-Alp Ayvalı (Fenerbahçe) 2.43.02

11 yaş erkekler 4x100 karışık
1-Ege Üniversitesi 5.14.90
2-Kocaeli Yıldızlar 5.21.05
3-Avrasya 5.29.30

12 yaş erkekler 4x100 karışık
1-Ankara Başkent Çankaya 4.57.69
2-Fenerbahçe 5.04.47
3-Bursa Kolejliler 5.05.90

11 yaş kızlar 100 metre serbest
1-Öykü Cebeli (Bursa Örnek Koleji) 1.09.13
2-Sude Gonca (Galatasaray) 1.09.87
3-Gülce Irm Yakan (Ankara Başkent Çankaya) 1.10.27

12 yaş kızlar 100 metre serbest
1-Defne Kahraman (Fenerbahçe) 1.05.00
2-Asude Kopuz (Galatasaray) 1.05.25
3-Gonca Oğur (Kınalıada Su) 1.05.93

12 yaş kızlar 200 metre kelebek
1-Nilay Erkal (Marmaris Belediye) 2.46.41
2-Zeynep Ölçer (Galatasaray) 2.47.47
3-Ece Arıkkök (Gölcük Akademi) 2.48.88

11 yaş kızlar 4x100 karışık
1-Bursa Örnek Koleji 5.17.67
2-Ankara Başkent Çankaya 5.24.12
3-Galatasaray 5.30.39

12 yaş kızlar 4x100 karışık
1-Fenerbahçe 4.58.95
2-Galatasaray 5.12.04
3-ENKA 5.14.71

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle