« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yusuf, Sivok ve Holosko idmanı yarıda bıraktı

Turkcell Süper Lig'de 26 Nisan Pazar günü Eskişehirspor ile zorlu bir deplasman maçına çıkacak Beşiktaş'ta forvet sıkıntısı yaşanıyor.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Sakatlığı nedeniyle bir süredir takımdan ayrı kalan Nobre'nin yanı sıra Ankaraspor maçında ayağına darbe alan ve sonrasında ödem oluşan Bobo bugünkü idmana katılmazken, sağ ayak bileğine darbe alan Holosko ise çalışmayı yarıda bıraktı.

Kulüp doktoru Devrim Urgun, Bobo'nun Ankaraspor maçında ayağına darbe aldığını ve sonrasında ödem oluştuğunu söyledi.

Beşiktaş'ın bugün gerçekleştirdiği çalışmada Holosko'nun yanı sıra sağ arka adalesinde çekme olan Yusuf, sol üst adalesinde ağrıları bulanan Sivok da yer almadı. Tedavilerine hemen başlanan futbolcuların durumlarına yarın karar verileceği bildirildi.

Bu arada, BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde teknik direktör Mustafa Denizli yönetiminde gerçekleştirilen bugünkü idmanda siyah-beyazlı oyuncular, bir süre ayak tenisi oynadı. Beşiktaşlı oyuncular, idmanı taktik ağırlıklı çift kale maçla tamamladı.

Siyah-beyazlıların bugünkü idmanına sakatlıkları süren Nobre ile Bobo katılmadı.

Beşiktaş, Eskişehirspor maçının hazırlıklarını yarın basına kapalı yapacağı antrenmanla tamamlayacak.

TESİSLERDE 23 NİSAN COŞKUSU

Beşiktaş'ın bu sabah gerçekleştirdiği antrenman öncesi tesislerde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkusu yaşandı.

Bayram nedeniyle Yavru Kartal Dergisi aboneleri ile BJK Koleji öğrencileri tesislerde antrenman öncesi futbolcularla ve teknik heyetle bir araya geldi.

Miniklerin sahadaki coşkulu halleri neşeli anların yaşanmasını sağlarken, futbolcular bol bol imza dağıttı. Öğrenciler ise teknik direktör Mustafa Denizli ile futbolculara yaptıkları karikatürleri hediye ettiler.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler