Futbol Wesley Sneijder'in menajerinden Galatasaray'a açık tehdit!
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  32
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Wesley Sneijder'in menajerinden Galatasaray'a açık tehdit!

Wesley Sneijder'in menajerinden Galatasaray'a açık tehdit!

Wesley Sneijder'in menajeri Guido Albers, Galatasaray yönetimine, "Ödemelerdeki gecikmeleri kabul edelim ancak sözleşmedeki '20 milyon Euro'ya serbest kalır' maddesini kaldıralım. Eğer ödemelerdeki aksaklık sürerse sözleşmeyi feshederim" dedi. Sarı kırmızılılar bunun üzerine Sneijder'in parasını hemen ödeyip, fesih ihtimalini ortadan kaldırdı.

Galatasaray'ın Hollandalı yıldızı Wesley Sneijder'in menajeri Guido Albers'in, alacaklarının ödenmemesini koz olarak kullanıp, sarı kırmızılı yönetimi tehdit ettiği ileri sürüldü. sporx'in konu ile ilgili haberi şöyle:

'20 MİLYON EURO'LUK MADDEYİ KALDIRIN'
Kısa bir süre önce Galatasaray Yönetimi ile bir görüşme gerçekleştiren Sneijder'in menajeri Guido Albers, sarı kırmızılı yönetime şok bir teklif sunarak "Ya alacağımızı ödeyin ya da sözleşmedeki 20 milyon Euro'luk serbest kalma maddesini kaldırın" dedi. Galatasaray yönetimini açık açık tehdit eden menajer Albers, "Sneijder'in kulüpten 800 bin Euro alacağı var. Geç ödemelerinizi kabul edelim ancak yeni bir sözleşme yapalım ve 20 milyon Euro'luk serbest kalma maddesini kaldıralım. Ya da ödemeler bu şekilde devam edecekse ihtarname gönderir ve sözleşmeyi fesih yoluna giderim" dedi.

GALATASARAY ÖDEMEYİ HEMEN YAPTI
Albers'in tehditinin ardından harekete geçen Galatasaray Yönetimi, kulüpten alacağı olan diğer futbolculara senet verirken; Wesley Sneijder'in alacağı olan 800 bin Euro'yu tek kalemde ödedi ve fesh ihtimalini ortadan kaldırdı.
Bu arada Albers ile görüşmelerini sürdüren sarı kırmızılı yönetim, 20 milyon Euro'luk serbest kalma maddesi üzerinde diretirken, Hollandalı menajer de 3 yıllık yeni bir sözleşme ve serbest kalma rakamının ortadan kaldırılmasını talep ediyor.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle