GeriFutbol Ve Daum gidiyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  60
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ve Daum gidiyor

Ve Daum gidiyor
refid:15131863 ilişkili resim dosyası

Tazminatı konusunda geri adım atmayan Alman hocayı, yönetici Cihan Kamer ikna etti. 2 milyon 400 bin Euro karşılığında anlaşmaya varılan Daum’un sözleşmesi feshediliyor, Aykut Kocaman teknik direktör oluyor.

FENERBAHÇE’de gündemi uzun süredir meşgul eden teknik direktör krizi sonunda çözüldü. Daha önce iki yıllık sözleşme tutarı olan 6.6 milyon Euro’yu almadan hiçbir yere ayrılmayacağını ifade eden Christoph Daum, dün yönetici Cihan Kamer’le yaptığı görüşmenin ardından ikna oldu.

Kocaman sahaya çıkacak

Alman hoca ile Samandıra’da bir araya gelen Kamer, krizi sona erdirdi. Taksitler halinde 2 milyon 400 bin Euro karşılığında Daum’un sözleşmesini feshedecek olan sarı lacivertliler, Aykut Kocaman’ın yolunu da açmış oldu. Teknik direktör olarak anlaşmaya varılan Aykut Kocaman’la yapılan sözleşme bugün federasyona bildirilecek. Fenerbahçe’de 28 Haziran Pazartesi günü yapılacak olan sezonun ilk çalışmasında Kocaman, takımın başında sahaya çıkacak.

Henry-Hazard iddiası

Sarı lacivertlilerde dün Daum konusunun yanı sıra transferde de hareketlilik vardı. Barcelona’da forma giyen Fransız yıldız Thierry Henry ile Lille’in genç yıldızı Eden Hazard’ın menajeri olduğu iddia edilen iki kişinin öğlen saatlerinde tercümanlarıyla birlikte kulübe gelmesi heyecan yarattı. Akşam yeniden kulübe gelen bu kişilerin F.Bahçeli yöneticiler, sarı lacivertli takımı önümüzdeki sezon çalıştıracak olan Aykut Kocaman’la bir süre görüşüp, Henry ve Hazard konusunda anlaşmaya vardıkları ileri sürüldü.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle