Futbol Uslu ve Körüstan listelerini sundu
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Uslu ve Körüstan listelerini sundu

YEREL HABERLER USLU VE KÖRÜSTAN LİSTELERİNİ SUNDU

Başkan adaylarından Uslu ve Körüstan, yönetim kurulu listelerini Bursaspor Divan Başkanlık Kurulu'na sundu.

Bursaspor'da başkan adaylarından İlhan Uslu ve Erkan Körüstan, olağanüstü kongre için yönetim kurulu listelerini Divan Başkanlık Kurulu'na sundu. İlhan Uslu, Özlüce Tesisleri'nde, Bursaspor Divan Başkanlık Kurulu Başkanı Kadir Şankaya'ya yönetim kurulu listesini verdi. Bu sırada tesislere gelen Erkan Körüstan, listelerin verildiği salona girerek, İlhan Uslu'ya kongrede başarı diledi. Körüstan, "Kongrede kazanan Bursaspor olsun" dedi. İlhan Uslu da aynı duyguları taşıdığını belirtti.

Uslu, daha sonra gazetecilere yaptığı açıklamada, yönetim kurulu listesini kongre 7 Haziran'da yapılacakmış gibi hazırladıklarını söyledi. Kongrenin ilk toplantıda yapılamaması halinde ikinci toplantı için belki yönetim kurulu listesinde küçük değişiklikler yapabileceklerini dile getiren Uslu, "Kongre Bursaspor için hayırlı olsun. Yönetim kurulu listemizde bir bayan yönetici adayı var. Eğer seçilirsek Bursaspor'da ilk kez bir bayan yönetici olacak. Bursaspor'da ilkleri yaşatan yöneticiler olarak umarım bu ilki de kulübümüze yaşatırız" diye konuştu.

Daha sonra listesini kurula sunan Erkan Körüstan da adaylık açıklamasının ardından divana gerçek listelerini verdiğini belirtti. Kongrenin 7 Haziran'da yapılmasını arzuladıklarını bildiren Körüstan, "Kongre 17 Haziran'a kalırsa belki listemizde ufak değişiklikler olabilir. Kongre Bursaspor'a hayırlı olsun" dedi.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle