« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Türkiye-Estonya maçının biletleri satışta

(A) Milli Futbol Takımı'nın 2014 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri (D) Grubu'nda 11 Eylül Salı günü İstanbul'da Estonya ile yapacağı maçın bilet satışı sürüyor.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda saat 21.00'de başlayacak maçın bilet satışı Türkiye Futbol Federasyonu'nun (TFF) resmi internet sitesinin (www.tff.org) yanı sıra, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda ve İstinye Park'ta açılan gişelerden de yapılıyor. Futbolseverler stat ve İstinye Park'ta yer alan gişelerden kişi başı en fazla 4 adet olarak Estonya maçı biletlerini alabiliyor. Gişeler 09.30-17.30 saatlerinde açık olacak. Maç günü de stadyum gişeleri saat 21.45'e kadar açık tutulacak.

TFF'nin, tarihinde bir ilki gerçekleştirerek, ilk kez tüm bilet satış operasyonunu üstlendiği bu karşılaşmanın bilet fiyatları 3. kategori 20, 2. kategori 30 ve 1. kategori 50 lira olarak belirlendi. Karşılaşmanın gişe satışlarından da hizmet veya işlem bedeli alınmıyor. Ayrıca gişelerden yapılan bilet satışlarında ödeme yöntemi olarak sadece nakit para kullanılabiliyor.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler