« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Trabzon yöneticisinden Vali ve Emniyet Müdürü'ne şok suçlamalar!

Trabzonspor yöneticisi Gökhan Saral, Fenerbahçe maçında çıkan olaylar nedeniyle Trabzon Valisi ve İl Emniyet Müdürü Murat Köksal'a ağır eleştirilerde bulundu.

Tolga SAĞLAM / DHA
SON GÜNCELLEME

Trabzonspor Yönetim Kurulu üyesi Gökhan Saral, Vali Abdil Celil Öz ve İl Emniyet Müdürü Murat Köksal'ı eleştirdi, "Tribünden, geliyorum, diye bağıran olaylara polisin nasıl seyirci kaldığını tüm kamuoyu gibi bizler de şaşkınlıkla izledik" dedi.

Yönetici Gökhan Saral, twitter hesabından yaptığı paylaşımlarda Trabzon ve Trabzonspor'un hak etmediği çirkin hadise nedeniyle üzüntülü olduğunu belirtirken şu ifadeleri kullandı:

"KURŞUN SIKAN VE HAKEM DÖVDÜREN KAFA AYNI MERKEZDEN"
"Fenerbahçe otobüsüne kurşun sıktıran el ile sahada hakem dövdüren kafanın aynı merkezden yönetildiği çok yüksek ihtimal. Otobüs saldırısını aydınlatamayan, soyunma odasında mahsur kalan hakemleri kurtarmada acizlik yaşayan bir emniyet teşkilatımız var. Dün gece de tribünden, 'geliyorum' diye bağıran olaylara polisin nasıl seyirci kaldığını tüm kamuoyu gibi bizler de şaşkınlıkla izledik. Görünen o ki, bu şehrin Valisi ve Emniyet Müdürü'nün konu Fenerbahçe olunca basiretleri bağlanıyor."

"YETKİLİLER SORUMSUZCA DAVRANDI"
Açıklamasını, "Yetkililerin sorumsuzluğu bir yana, bir de taraftar görünümlü Trabzon düşmanları var. Şehrimize ve kulübümüze çok ağır bedel ödetiyorlar" diye sürdüren Gökhan Saral, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Bu ihanet Trabzonspor'un geçmişini ve geleceğini hançerlemektir. Taraftarlık bu değildir. Bunları taraftar kabul etmiyoruz. Keşke bugün yönetim olarak kötü futbol nedeniyle eleştiriliyor olsaydık da Trabzonspor futbol dışı olaylarla anılmasaydı. Çok üzgünüm. Trabzonspor'u hak ettiği yere taşıma mücadelemiz, Sayın Başkanımızın çizdiği vizyon doğrultusunda azim ve kararlılıkla devam edecek." 

 


Bunları da Beğenebilirsiniz