GeriSpor TKP'nin adayları
MENÜ
  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
    0
    • Yazdır
    • A
      Yazı Tipi

TKP'nin adayları

TKP'nin milletvekili aday listesi


    ADANA
    1. Haluk Yurtsever
    2. Ömer Halis Bozdoğan
    3. Ali Yakut
    4. Sadık Özdoğan
    5. Berrin Çelik
    6. Zeynep Ersoy
    7. Ali Ersoy
    8. Seyfi Karahan
    9. Ziya Dağlı
    10. Mehmet Topal
    11. Ramazam Ersoy
    12. Gülistan Kalik
    13. Şeref Güngör
    14. Mehmet Çalış
   
    ADIYAMAN
    1. Meltem Yılmaz Tabakçıoğlu
    2. Orhan İsmi
    3. Arzu Aldanmaz
    4. Tunay Aydın
    5. Fatma Aldanmaz
       
    AFYON
    1. Meral Aydemir
    2. Asena Coşan
    3. Penbe Yördenli
    4. Cevat Tuncer
    5. Enver Özdemir
    6. Nasır Şahin
    7. Aykut Altun
   
    AĞRI
    1. Deniz Özergül
    2. Mehmet Ali Demircan
    3. Pakize Çetinkaya
    4. Haydak Kabak
    5. Sürmeli Demircan
   
    AMASYA
    1. İlhan Akalın
    2. Filiz Atasoy
    3. Şükrü Berkut
       
    ANKARA 1. BÖLGE
    1. Süleyman Zeyyat Baba
    2. Ayşe Adalet Basa
    3. Ömer Faruk Yenigün
    4. Hasan Gül
    5. Serhan Koçan
    6. Mehçure Selma Cerit
    7. Ayşen Öztürk
    8. Bektaş Gelbal
    9. Ahmet Şükrü Ünal
    10. Fatma İnci Akalın
    11. Orhan Dalbaz
    12. İbrahim Çayır
    13. Hanife Başer
    14. Muharrem Canpolat
    15. Ali Ay
   
    ANKARA 2. BÖLGE
    1. Mesut Odabaşı
    2. Hüsnü Çuhadar
    3. Hale Tüblek
    4. Yalçın Yaldız
    5. Metin Uçak
    6. Mediha Koçak
    7. Safiye Karabulut
    8. Gökhan Özden
    9. Ali Rıza Ekrem
    10. Birgül Karabulut
    11. Necla Akça
    12. Ömer Faruk Kayaoğlu
    13. Hüseyin Aslan
    14. Sevinç Yücel
   
    ANTALYA
    1. Muhis Turan
    2. Halit Bergin
    3. Sabri Ağdaş
    4. Hüseyin Alkaya
    5. Cahit Akbay
    6. Turan Aksakal
    7. Gülistan Ağdaş
    8. Talip Demirbilek
    9. Perinaz Övüş
    10. Sema Dayanç
    11. Özkan Kahrıman
    12. Cafer Aslan
    13. Mevlüt Şahin
   
    ARTVİN
    1. Özkan Bıyıklı
    2. Yücel Tonyalıoğlu
   
    AYDIN
    1. Emin Çetin
    2. İsmail Güldal
    3. Nihal İmeryüz
    4. Zafer Dağdelen
    5. Zühdi Şahinci
    6. İsmail Dündar Güler
    7. Sakine Bulut
    8. Erdebil Kırmızı
   
    BALIKESİR
    1. Hacer Şahin
    2. Taner Üstün
    3. Ali Ekber Taşgüven
    4. Sürayya Bulut
    5. Sebahat Kayıran
    6. Aziz Suakar
    7. Metin Ateş
    8. Nusret Dağdevir
       
    BİLECİK
    1. Mahmut Doğan
    2. Yasemin Şenay   
   
    BİNGÖL
    1. Müslüm Güleryüz
    2. Fatma Çakır
    3. Seyide Aras
   
    BİTLİS
    1. Ayça Topallı
    2. Berrin Bilgiç Sakallı
    3. Hatice Çevik
    4. Çetin Uçak
   
    BOLU
    1. Tülün İçil
    2. Cazim Tunçel
    3. Ayşe Güren
       
    BURDUR
    1. İbrahim Eke
    2. Tunç Taylan
    3. Gülsabah Azertürk
   
    BURSA
    1. Ali Önder Öndeş
    2. Ali Aykut
    3. Mehmet Güler
    4. Zafer Kırdar
    5. Ali Ayaz
    6. Selman Harun Kıvçak
    7. Necla Çelik
    8. Nurten Dinç
    9. Ayhan Sarıoğlu
    10. Özcan Altaş
    11. Ayhan Alvan
    12. Şaduman Alvan
    13. Mehmet Üzer
    14. Zeynep Turalı
    15. Ömer Altaş
    16. Süleyman Özer
   
    ÇANAKKALE
    1. Hikmet Yaman
    2. Tahsin Özer
    3. Nadir Çetin
    4. Mustafa Deniz
   
    ÇANKIRI
    1. Güray Sağlam
    2. Nazikar Akyaz
    3. Seyit Sağlam
   
    ÇORUM
    1. Veysel Uysal
    2. Hüseyin Özünel
    3. Abdullah Mehmet Bozkurt
    4. Emine Turgut
    5. Sevinç Özkalaycı
   
    DENİZLİ
   
    1. Ayfer Erdine
    2. Ahmet Kaya
    3. Emine İncedere
    4. Ali Artan
    5. İmdat Şan
    6. Ramazan Çal
    7. Özcan Yılmaz
   
    DİYARBAKIR
    1. Aydemir Güler
    2. Cemal Sümer
    3. Yücel Sucu
    4. Cengiz Sucu
    5. Filiz Yüksel
    6. Azmi Kaşhan
    7. Hatice Arslan
    8. Ahmet Güzel
    9. Sevinç Ayaztaş
    10. Zeynel Erenler
       
    EDİRNE
    1. Mustafa Oğuz Kavala
    2. Engin Güngör
    3. Kıymet Zımba
    4. Kadrettin Demirel
   
    ELAZIĞ
    1. Nuray Dehmen
    2. Örsan Günöz
    3. Mikail Aktan
    4. Ali Çam
    5. Barbaros Doğdu
   
    ERZİNCAN
    1. Emiş Özgür Eryılmaz
    2. Fatma Ayçin Karagöz
    3. Yüksel Kaya
   
    ERZURUM
    1. Mehmet Kuzulugil
    2. Haydar Dedeoğlu
    3. Fatma Hamarat
    4. Hasan Karadağ
    5. Gülhan Genel
    6. Kadir Çınar
    7. Halim Kahveci
       
    ESKİŞEHİR
    1. Hüsnü Atlıkan
    2. Serdar Dirik
    3. Sadiye Dirik
    4. Nevzat Boy
    5. Recep Sinop
    6. Tamer Yalın
   
    GAZİANTEP
    1. Necmet Salaz
    2. Nihat Görkem
    3. Mustafa Göktaş
    4. Benan Karadaş
    5. Hacer Demir
    6. Hıdır Kaymaz
    7. Bayram Aydın
    8. Atilla Arslan
    9. Aziz Osman Dalgın
    10. Erkan Kırmızı
   
    GİRESUN
    1. Gülay Dinçel
    2. Engir Aslan
    3. Mustafa Kaplan
    4. Bahri Beşikçi
    5. Nuran Dal
   
    GÜMÜŞHANE
    1. Mustafa Gülnihal
    2. Naime Hakalmaz
   
    HAKKARİ
    1. Hüseyin Faik Biçer
    2. Erdal Ulvi İçil
    3. Bilgütay Hakkı Durna
   
    HATAY
    1. Mehmet Süreyya Nakip
    2. Nergiz Örs
    3. Fehim Sürmeli
    4. Mehmet Münir Summak
    5. Keziban Summak
    6. Muvvaffak Ersoy
    7. Muna Örs
    8. Menevşe Kabadayı
    9. Salahittin Imay
    10.Eşref Atalay
   
    ISPARTA
    1. Şerife Gazel
    2. Ayşen Bozbeyoğlu
    3. Enver Çayır
    4. Kubilay Unocak
    5. Ali Rıza Elmas
   
    MERSİN
    1. Uğur Pişmanlık
    2. Hüseyin Gümüş
    3. Aynur Pişmanlık
    4. Ayşe Sayan
    5. Mustafa Ersoy
    6. Galip Sayan
    7. Mehmet Güneş
    8. Veli Güneş
    9. Fatime Geleş
    10. Zahide Budak
    11. Gül Cingöz
    12. Fatma Aydemir
   
    İSTANBUL 1. BÖLGE
    1. Hüseyin Karabulut
    2. Kadir Tuncay Karabulak
    3. Yılmaz Gündoğdu
    4. Hüseyin Topaloğlu
    5. Kemal Parlak
    6. Bedrettin Aykın
    7. Ulvican Kayabal
    8. Hatem Ayaz
    9. Savaş Sarı
    10. Tunay Kuşatan
    11. Tunay Velioğulları
    12. Cemil Özyurt
    13. Fatma Çelik
    14. Vasfiye Demircan
    15.Mustafa Adıgüzel
    16. Hatice Kuşatan
    17. Raif Zor
    18. Rengin Gönenç
    19. Ayhan Çakır
    20. Mehmet Dereli
    21. Sevim Yücel
    22. Hanife Çakır
    23. Melek Güzel
    24. Sevcan Demir
   
    İSTANBUL 2. BÖLGE
    1. Mehmet Rasih Nuri İleri
    2. Sabahattin Dikmen
    3. Hüsnü Noyan Durna
    4. Ercüment Tahir İçil
    5. Necmi Kaymakçı
    6. Nihat Ateş
    7. Sadık Albayrak
    8. Hülya Tozlu
    9. Hüseyin Gürüz
    10. Mehmet Çağrı Kınıkoğlu
    11. Çetin Yüksel
    12. Mustafa Suphi Nuri İleri
    13. Zahit Atam
    14. Özlem Kanısıcak
    15. Ayşe Müge Esenerli
    16. Cemile Çelebi
    17. Yusuf Zehir
    18. Şeref Yakar
    19. Saliha Koloş
    20. Ayşe Ömrüuzun
    21. Eyyüp Budak
   
    İSTANBUL 3. BÖLGE
    1. Yaşar Çelik
    2. Ali Rıza Dizdar
    3. Remzi Öztürk
    4. Turhan Karademir
    5. Tonguç Koç
    6. Yusuf Yılmaz
    7. Vahit Atam
    8. Seyit Mehmet Yalçın
    9. Binali Demir
    10. Uğur Altuğ Sunar
    11. Zeynep Erdost
    12. Gülten Karabulut
    13. Fahri Karakaya
    14. Aşkın Işık
    15. Orhan Mordoğan
    16. Nuri Erhan
    17. Ayhan Sümer
    18. Ejder Tozar
    19. Belkıs Öztürk
    20. Mahpip Sezer
    21. Garip Aydın
    22. Yeter İvgen
    23. Şerife Uğur
    24. Tahir Aksan
    25. Yusuf Nejat Akalın
 
    İZMİR 1. BÖLGE
    1. Savaş Al
    2. İbrahim Bulut
    3. Haşim Kanar
    4. Burhan Aksakal
    5. Teoman Taşer
    6. Nevcivan Erdine
    7. Nursen Taşer
    8. Ali Cenk Gedik
    9. Aydın Korkmaz
    10. Ali Üşümezgezer
    11. Özlem Tülü
    12. Mehmet Bülent Akünal
   
    İZMİR 2. BÖLGE
    1. Kemal İbrahim Okuyan
    2. Kemal Alim
    3. Hüseyin Kuplay
    4. Erdoğan Emekli
    5. Gülümser Bozkurt
    6. Kadir Pehlivan
    7. Songül Erten Şahin
    8. İlyas Taş
    9. Gülçin Bozkurt
    10. Kamil Uzun
    11. Mürşide Turan
    12. Hasan Hüseyin Kikiş
  
    KARS
    1. Haluk Arıcan
    2. İsmail Gürel
    3. Yunus Dursun
   
    KASTAMONU
    1. Hüseyin Gücük
    2. Latife Özdemir
    3. Gülnaz Buket Karahan
    4. Mustafa Geçer
   
    KAYSERİ
    1. Serdar Kaşıkçı
    2. Zeynep Arslan
    3. Hüseyin Çukadar
    4. Erdem Tuç
    5. Sema Bardık
    6. Sami Koçak
    7. Meryem Balcı
    8. Ali Askarkoca
   
    KIRKLARELİ
    1. Kadir Erbil
    2. Sedat Zımba
    3. Şirin Deniz
   
    KIRŞEHİR
    1. Kenan Aktan
    2. Oya Boğatarkan
    3. Kamuran Akdal
   
    KOCAELİ
    1. Sedat Cengiz
    2. Yusuf Ziya Tom
    3. Suat Ungan
    4. Tuncer Akış
    5. Orhan Taşdemir
    6. Resul Aytaş
    7. Nihat Baş
    8. Halil Ülger
    9. Gülnur Anlar
   
    KONYA
    1. Erkin Tufan Özalp
    2. Metin Filorinali
    3. Sinan Eryılmaz
    4. Rakibe Metli
    5. Nevzat Gümüş
    6. Aydın Akyaz
    7. Gamber Kuş
    8. Münir Çelik
    9. Osman İncekara
    10. Abdullah Çakmak
    11. Hasan Işık
    12. Fatma Işık
    13. Hasan Bağrıaçık
    14. Orhan Namallı
    15. Orhan Yavaşöz
    16. Engin Sargın
   
    KÜTAHYA
    1. Melahat Tezel
    2. Cemile Dirik
    3. Necmi Dirik
    4. İsmet Görmez
    5. Derviş Yeşiltepe
    6. Serap Çetin
   
    MALATYA
    1. Hakan Tarımcı
    2. Bülent Yılmazgil
    3. Hüseyin Göksu
    4. İbrahim Göksu
    5. Melek Yıldırım
    6. Baki Ferli
    7. Yaşar Geyik
   
    MANİSA
    1. Mustafa Karakuş
    2. Yumni Kement
    3. Korkut Şenol
    4. Bahadır Öngen
    5. Ayşe Coşkun
    6. Kamuran Kuplay
    7. Mesut Akarçay
    8. Eyyüp Koçanoğlu
    9. Emine Yalçın
    10. Aynur Ermiş
   
    KAHRAMANMARAŞ
    1. Sevinç Serpil Somel
    2. Nail Kalkandelen
    3. Filis Emekçi
    4. Emin Uztemur
    5. Ali Taş
    6. Günay Özçelik
    7. Esengül Aydın
    8. Zeytun Çam
   
    MARDİN
    1. Kadir Kaya
    2. Yusuf Ürey
    3. Abdurrahman Karaaslan
    4. Ali Hıdır Şahin
    5. Fidan Kabak
    6. Hüsnü Boyraz
   
    MUĞLA
    1. İskender Aycan Doğer
    2. Özcan Keçecioğlu
    3. Mehmet Cevat Turan
    4. Zeynep Sesigüzel
    5. Züriye Önal
    6. Murat İncir
   
    MUŞ
    1. Meltem Özmine
    2. Haydar Erdoğan
    3. Fatma Özdemir
    4. Muzaffer Serçe
   
    NEVŞEHİR
    1. Mehmet Tuç
    2. Nilgün Çapraz
    3. Cihan Yiğit
   
    NİĞDE
    1. Refik Aksoy
    2. Mustafa Temiztaş
    3. Hatice Özkan
   
    ORDU
    1. Cemal İncedere
    2. Hikmet Karakoç
    3. Asiye Ataş
    4. Hasan Bulut
    5. Ufuk Özdemir
    6. Pakize Gür
    7. Hasan Kara
   
    RİZE
    1. Arif Hikmet Basa
    2. Tunç Tatoğlu
    3. Yavuz Osman Yılmaz
       
    SAKARYA
    1. Ali Haluk İmeryüz
    2. Ömer Lütfü Demircan
    3. Yılmaz Yedikel
    4. Ülkü Yalçın
    5. Tahir Günaydın
    6. Emine Türkyaşar
   
    SAMSUN
    1. Mehmet Metin Çulhaoğlu
    2. Necmettin Bülent Umut
    3. Süleyman Cengiz
    4. Hayrettin Yeşilyurt
    5. Recep Dal
    6. Zekiye Güneytepe
    7. Mustafa Kuş
    8. Ziya Sönmez
    9. İdris Uslu
       
    SİİRT
    1. Muherrem Mırık
    2. Emine Serpil Renda
    3. Rezan Güler
   
    SİNOP
    1. Ömer Yalçın Cerit
    2. Sakine Gülyaz
    3. Ramazan İnan
   
    SİVAS
    1. Nadide Erol
    2. Şenay Yenilmez
    3. Mesut Eren
    4. Ferdi Özcan Dilmen
    5. Metin Öztürk
    6. İdris Sarıkaya
   
    TEKİRDAĞ
    1. Metin Karaca
    2. Kenan Bala
    3. Nurdan Ergin
    4. Nevin Erbil
    5. Eyyüp Yılmaz
   
    TOKAT
    1. Hayri Esenerli
    2. Nagihan Tarımcı
    3. Hasan Yiğit
    4. Hüseyin Bilgin
    5. Hasan Hüseyin Baykara
    6. Erol Yücel
    7. Kenan Karadaş
   
    TRABZON
    1. Atilla Aşut
    2. Yalçın Vural
    3. Çiğdem Ağırbaş
    4. Nurten Uslu
    5. Osman Çalışkan
    6. Muhammet Yüksel
    7. İbrahim Işık
    8. Mahizer Öztürkler
   
    TUNCELİ
    1. Veli Saltık
    2. Barış Yücel
   
    ŞANLIURFA
    1. Fazıl Acar
    2. Ümran İbacık
    3. Turan Serin
    4. Zöhre Dedeoğlu
    5. Sultan Güler
    6. Teslime Bulduk
    7. Niyazi Gökçek
    8. Ali Demirhan
    9. Mustafa Kemal Çokşen
    10. Müslüm Songul Karaca
    11. Mustafa Benli
   
    UŞAK
    1. Halil Sevim
    2. Mehlika Gedik
    3. Ali Tiçe
   
    VAN
    1. Zümran Tamgüler
    2. Necati Şimşek
    3. Cemal Kılçer
    4. Hasan Harmancı
    5. Atika Kaya
    6. Hüseyin Harmancı
    7. Şengül Yeşiltepe
   
    YOZGAT
    1. Mehmet Özdoğan
    2. Güngör Soydeveli
    3. Yaşar Mangırcı
    4. Özer Tonyalıoğlu
    5. Metin Uludağ
    6. Emsel Özcan
   
    ZONGULDAK
    1. Recep Adıgüzel
    2. Gökhan Ağırbaş
    3. Nuray Varol
    4. Hulusi Başbakıcı
    5. Sürmeli Kayabaşı
       
    AKSARAY
    1. Tülay Sözen
    2. Asiye Karademir
    3. Erdal Aydın
    4. Yaşar Uğur Uluocak
   
    BAYBURT
    1. Mukaddes Pınar Pir
    2. Hayriye Gürüz
   
    KARAMAN
    1. Doğan Ersezen
    2. Nazlı Tizci
    3. Yüksek Vurgun
   
    KIRIKKALE
    1. Belgin Çelik
    2. Mustafa Cihan
    3. Asım Koç
    4. Fatma Geve
   
    BATMAN
    1. Cüneyt Göktürk
    2. Tülin Tuç
    3. Gürsel Bayram
    4. Ali Ferruh Erkan Hazertürk
   
    ŞIRNAK
    1. Nihat Caferoğlu
    2. Esma Çiçek
    3. Saliha Sabahat Yırtıcı
   
    BARTIN
    1. Saadet Ayrancıoğlu
    2. Cemile Kızılaslan
   
    ARDAHAN
    1. Gönül Taştan
    2. Özkan Mercan
   
    IĞDIR
    1. Ekrem Taştan
    2. Ayten Kaya
   
    YALOVA
    1. Ufuk Işılar
    2. Zeynel Kaya
   
    KARABÜK
    1. Gülşen Çakar
    2. Meksel Varol
    3. Özay Karabay
   
    KİLİS
    1. Hacı Ali Şimşek
    2. Fuat Atasoy
   
    OSMANİYE
    1. Tuncay Geleş
    2. Rasim Gök
    3. Cihanşah Karayel
    4. Serap Ulaşer
   
    DÜZCE
    1. Beytullah Sekinpunar
    2. Vedat Açıl
    3. Kudret Toramanoğlu
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle