Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Stupid questions (Aptalca sorular)

Rijkaard, Lig TV muhabirinin “Ülkemizde herkes bir suçlu arar. Başarısızlıkta sizce suçlu kim?” sorusuna böyle tepki gösterdi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

GALATASARAY Teknik Direktörü Frank Rijkaard, karşılaşma sonrası Lig TV muhabirinin bir sorusunun ardından çılgına döndü. Hollandalı çalıştırıcı Bahri Havadır’ın “Ülkemizde herkes bir suçlu arar. Bu sezon yaşanan başarısızlıkta sizce suçlu kim” sorusuna tepki gösterip İngilizce “stupid questions (aptalca sorular)” dedi ve tercümanı Mert Çetin’le, Havadır’ı başbaşa bırakıp sırtını dönüp gitti. Mert Çetin’in ise Rijkaard’ın bu ifadesini Türkçe’ye çevirmemesi dikkat çekti.

Ve suçluyu buldu Kadromuz yetersiz

Rijkaard, basın toplantısında ise sezon değerlendirmesi yaptı. Tecrübeli çalıştırıcı, İstanbul BŞB maçına değinmeden “Sezona erken başlamamız nedeniyle birçok oyuncumuz çok fazla maç yaptı ve sona doğru düşüşler oldu. Kadromuzun da kısıtlı olduğunu düşünüyorum. Daha iyi bir G.Saray için, daha iyi bir kadro kurularak devam edilmesi gerekiyor. Ama takım ruhundan memnun olduğumu söyleyebilirim” diye konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz