Spor Arena Mahmut Uslu, Aziz Yıldırım'ı yatağa düşürdü!
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Mahmut Uslu, Aziz Yıldırım'ı yatağa düşürdü!

Mahmut Uslu, Aziz Yıldırım'ı yatağa düşürdü!

Zaten hasta olan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın Mahmut Uslu'nun sözlerine çok kızdığı ve şekerinin yükseldiği öğrenildi. Başkan'a serum takıldı.

Fenerbahçe Genel Sekreteri Mahmut Uslu'nun, "Fenerbahçe Başkanı'nı kongre üyeleri seçer. Yetiştirme taraftarlar değil" söylemleri, Sarı-Lacivertli taraftarların yanı sıra Başkan Aziz Yıldırım'ı da rahatsız etti.

Akşam'ın haberine göre; Birkaç gündür hastalıkla boğuşan Yıldırımın Genel Sekreter Mahmut Uslu'nun söylemlerinden dolayı sinirlendiği ve şekerinin çıkması üzerine de hastaneye giderek serum taktırdığı bildirildi.

Başkan Aziz Yıldırımın bu müdahalenin ardından kendini iyi hissettiği belirtildi.

KULÜBE DE GELEMİYOR
Mahmut Uslu'nun açıklamalarından dolayı keyfi kaçan Aziz Yıldırım'ın hastalığı nedeniyle, birkaç gündür kulüp binası gelmediği de öğrenildi. Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırımın, seçim çalışmalarını evinden yönettiği de vurgulandı.

 

Mahmut Uslu katıldığı yemekte şu ifadeleri kullanmıştı

Mahmut Uslu'nun olay açıklamaları tepki çektiFenerbahçe Genel sekteri Mahmut Uslu, olay yaratan sözleriyle ilgili yeni bir açıklama yayınlayarak özür diledi. Uslu'nun dün katıldığı bir yemekte yaptığı o açıklamalar şu şekildeydi.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle