GeriFutbol Kasımpaşa: Trezeguet'i satmak istemiyoruz; ama...
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kasımpaşa: Trezeguet'i satmak istemiyoruz; ama...

Kasımpaşa: Trezeguet'i satmak istemiyoruz; ama...

Trezeguet için Kasımpaşa cephesinden flaş açıklamalar geldi.

Galatasaray'ın transfer gündeminde yer alan oyuncu için Kasımpaşa'nın başkanvekili Hasan Hilmi Öksüz, Radyospor'a önemli açıklamalarda bulundu.

"Galatasaray’ın Trezeguet ile görüşmesine.."

"Biz takım ve spor kulübü olarak kimseye transfer görüşmesi için izin vermiş değiliz. Daha önce de söylediğimiz gibi Trezeguet’i hiçbir şekilde satmayı düşünmedik ve düşünmüyoruz. Yönetim kurulu başkanımız bu konuda kararlı. Sadece Trezeguet değil, hiçbir oyuncuyu bu sene vermiyoruz ve kadroyu güçlendirmek adına arkadaşlarımız transfer çalışması yapıyor. Basında çıkan 'Galatasaray’ın Trezeguet ile görüşmesine izin verildi' haberleri bana göre çok yanlış şeyler. Yalan konuşuyor herkes. Kamuoyunu neden yanıltırlar, anlamış değilim. Biz Kasımpaşa Sportif Faaliyetler A.Ş olarak yönetim kurulu başkanımızın verdiği rapor doğrultusunda, ister 3, ister 10 lira olsun, hiçbir oyuncumuzu vermek istemiyoruz. Bunun parasal bir önemi yok."

"Galatasaray Kulübü'nden bir arkadaşımız bizi aradı ancak Trezeguet transferinin olamayacağını kendilerine ifade ettik. Onlar bizim dostlarımız, bizim izin vermediğimiz bir pozisyonda oyuncunun kendisiyle görüşeceklerini sanmıyorum. Basında çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorum."

"Trezeguet’in serbest kalma bedeli 5 milyon Euro. 5 milyon Euro'yu veren oyuncuyu transfer edebilir, bu oyuncunun kendisiyle ilgili. Biz rakamsal boyut itibarıyla 5 değil 10 milyon euro da olsa vermek istemiyoruz. Ancak yanlış bir hareket yaparak, bir kulüp oyuncumuzla temas kurar, oyuncu da bunu kabul ederse ve 5 milyon euroyu yatırırlarsa yapacak bir şeyimiz olmaz. Ama Türkiye’de şu andaki mali kriterlerde bunu yapacak takım olduğunu düşünmüyorum."

 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Spor dünyasında son 24 saatte neler yaşandı?İşte spor gündeminde son 24 saatte öne çıkan haberler... Spor turu (06.06.2018)

Yorumları Göster
Yorumları Gizle