GeriFutbol İsyan etti! Ağabeyim, kaptanım ama...
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İsyan etti! Ağabeyim, kaptanım ama...

İsyan etti! Ağabeyim, kaptanım ama...

Sezon sonunda Beşiktaş'tan ayrılacağı iddialarını yalanlayan Tolga Zengin, sert konuştu: "Hem saha içinde hem saha dışında takımım için ne gerekiyorsa fedakarca yapmaya devam ediyorum. Ağabeylik, kaptanlık, motivasyon."

Beşiktaş kaptanı Tolga Zengin isyan etti. Sezon sonunda takımdan ayrılacağı yönündeki haberleri yalanlayan Tolga, "Kariyerimde iyi günlerim oldu, ötü günlerim oldu, şampiyonluklar yaşadım, yedek bekledim ama tek bir şeyden taviz vermedim" diyerek isyan etti.

Tolga, "Formasını giydiğim camia için terimin son damlasına kadar mücadele etmek hedefim. Ben şanlı Beşiktaş formasıyla büyük başarılar kazandım, kaptanlığa yükseldim. Özlenen Tolga'yı izletmek için gece gündüz çalışıyorum, çabalıyorum. Ve bilin ki, hem saha içinde hem saha dışında takımım için ne gerekiyorsa fedakarca yapmaya devam ediyorum. Ağabeylik, kaptanlık motivasyon" dedi.

Camiası için çalıştığını belirten Tolga, şöyle devam etti:
"Bedenim de, aklım da, kalbim de kaptanı olduğum bu camianın daha iyi olması için çalışıyor. Ben buradayım, bir yere de gitmiyorum. Beşiktaş kupalar kaldıracak ve ben her gün olduğu gibi o gün de bu takımın kaptanı olduğum için gurur duyacağım." (Akşam)

Yorumları Göster
Yorumları Gizle