GeriTenis İstanbul’da tenis şöleni nefesleri kesti
MENÜ
  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
    0
    • Yazdır
    • A
      Yazı Tipi

İstanbul’da tenis şöleni nefesleri kesti

İstanbul’da tenis şöleni nefesleri kesti

30 Ağustos Zafer Bayramı sebebiyle İTESK (İstanbul Tenis Eğitim Spor Kulübü) Ataköy-Bakırköy’de düzenlenen tenis turnuvalarında kazananlar belli oldu.

30 Ağustos-09 Eylül tarihleri arasında senyör, 03 Eylül-06 Eylül tarihleri arasında 12 yaş hafta içi turnuvası düzenlendi. Senyör turnuvasında başhakem Zeynep Çevik, gözlemci hakemler Gökçe Sumer Kaya ve Mahmut Yiğit görev aldı. 12 Yaş hafta içi turnuvasında ise başhakem Nihat Seyrek gözlemci hakemler Yusuf Bağcı, Onur Can Çakaloğlu ve Hülya Güler görev aldı.Turnuvalara toplamda 194 sporcu katıldı. Çekişmeli geçen maçlar sonucunda aşağıdaki sonuçlar elde edildi;

12 Yaş Turnuvası’nda kızlarda:

1.Grup: 1.Sara Evren 2. Nildeniz Esma Sevinç

2.Grup: 1.Duru Çelik 2.Fatma Begüm Uyar

3. Grup: 1.İremnur Esen 2.Elif Sağlam

Erkeklerde:

1.Grup: 1.Barlas Evren 2. Uzay Öztekin

2.Grup: 1.Ahmet Efe Tunçoğlu 2. Yalın Güven

3.Grup: 1.Selim Yiğit 2.Demir Kağan Yüce

İstanbul’da tenis şöleni nefesleri kesti

Senyör turnuvasında ; 

Yeni Başlayan Bayanlar      1. Gönül Güven                            2.Özlen Turan 

Yeni Başlayan Erkekler       1.Muhammed Emin Ablay         2.Mesut Yurtseven 

25+Tek Bayanlar        1.Leman Oktay                             2.Ceyda Özakman 

35+Tek Bayanlar                 1.Simten Koç                                2.Hülya Aydoğdu 

40+Tek Bayanlar                 1.Derya Kızılkan                           2.Pınar Alkaya Işık 

45+Tek Bayanlar                 1.Seyhan Temel                          2.Dilek Gözüyılmaz 

50+ Tek Bayanlar              1.Reem Amoudi Yılmaz              2.Selda Aydoğdu 

25+ Tek Erkekler               1.Atilla Burak Lav                        2.Emre Kasrat 

35+Tek Erkekler                1.Gökhan Başak                           2.Osman Eren Eralp 

40+Tek Erkekler                1.Mustafa Er                                2.Ersin Küçükşahin 

45+Tek Erkekler                1.Murat Güven                            2.Ramazan Hakan Yılmaz 

50+Tek Erkekler                1.Cemil Dere                                2. Metin Mets Öz 

55+Tek Erkekler                1.Gencay Üstünel                       2.Saffet Sert 

35+Karışık Çiftler             1.Derya Kızılkan-Ercan Zorlu   2.Sevgi Songül Özpolat-Veysel Karagöz 

Turnuvanın gelenekselleştiğini söyleyen Kulüp Başkanı Ramazan Hakan Yılmaz görev alan turnuva direktörü Gökhan Başak ve Cem Çin’e başarılı yönetimlerinden dolayı teşekkür etti.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle