« Hürriyet.com.tr
MENÜ

CENGİZ İLGİNÇ BİR OYUNCU

Serie A takımlarından Roma'nın teknik direktörü Eusebio Di Francesco, transfer etmek üzere oldukları 20 yaşındaki milli futbolcu Cengiz Ünder'in takıma en iyi şekilde uyum sağlamasını umduğunu söyledi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Di Francesco, sarı-kırmızılı takımın yeni sezon hazırlıklarını sürdürdüğü ülkenin kuzeyindeki Pinzolo kasabasında düzenlenen taraftarla buluşma organizasyonunda soruları yanıtladı.

Di Francesco; İtalyan temsilcisinin Medipol Başakşehir'den transfer etmek üzere olduğu ve Roma'da sağlık kontrollerinden geçireceği Cengiz ile ilgili bir soruya "İlginç bir oyuncu. Geçmişte Türk oyuncuların İtalya'ya uyum sağlamasının kolay olmadığını biliyoruz ama o umarım en iyi şekilde uyum sağlar. Ona yardım etmeli ve onu anlamalıyız. Önemli niteliklere sahip olduğu konusunda sizi temin ederim." yanıtını verdi.

Eusebio Di Francesco, yıldız oyuncu konusunda da arayış içinde olduklarını belirterek, böyle bir transfer yapmaları gerektiğini ifade etti. Roma'da forma giyen son Türk oyuncu Salih Uçan olmuştu. Salih, Fenerbahçe'den 2014-2015 ve 2015-2016 sezonları için kiralanmıştı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz