Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Beşiktaş'ta Metin Albayrak istifa etti

Spor Toto Süper Lig'de üst üste ikinci kez şampiyon olan Beşiktaş'ta şok bir gelişme yaşandı. Daha önce Kartal yuvalarından sorumlu olan daha sonra alt yapı sorumluluğuna getirilen Albayrak özel işleri nedeniyle istifa ettiğini açıkladı. 

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Beşiktaş’ın basın sözcüsü ve futbolcu izleme komitesinin başında Gökhan Keskin ve Fikret Demirer ile görev yapan Metin Albayrak’ın istifası yönetimde şok etkisi yaptı.

Başkan Fikret Orman’ın ise kabul etiği yaptıkları görüşmede “Sen benim yol arkadaşımsın. Şu anda Fransa’dayım, dönünce oturup konuşalım” dediği belirtildi.
 
Başkan Orman’ın yakın arkadaşı olan ve aynı zamanda seçildiği günden beri yönetimde yer alan Albayrak’ın, kendi işlerine vakit ayıramadığı gerekçesiyle istifasını verdiği ifade edildi. Ancak asıl nedenin, izlediği ve olumlu rapor verdiği futbolcuların değerlendirmeye alınmaması olduğu bildirildi. Daha öncede kulüp Avukatı ve Başkan Fikret Orman'ın 35 yıllık şahsi avukatı Kayhan Turan kulüp bünyesindeki çalışmalardan sonra görev bıraktırılmıştı.


Bunları da Beğenebilirsiniz