GeriFutbol Beşiktaş, o hastaneye dava açıyor!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  3
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Beşiktaş, o hastaneye dava açıyor!

Beşiktaş, o hastaneye dava açıyor!

Beşiktaş yönetimi, Şenol Güneş'in sağlık raporlarını paylaşan Acıbadem Fulya Hastanesi hakkında suç duyurusunda bulunacak. Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'in, hastane raporu bazı kişiler tarafından sosyal medyaya sızdırıldı.

Ziraat Türkiye Kupası'nda Fenerbahçe ile oynanan ve olaylar nedeniyle yarıda kalan maçta Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'in kafasına gelen yabancı madde nedeniyle, kafasına 5 dikiş atılmıştı. Ardından Güneş, Acıbadem Fulya Hastanesi'ne kaldırıldı ve tedavisine orada devam edildi.

Hastanede Şenol Güneş için bir rapor hazırlandı. Ancak günler sonra bu rapor bazı kişiler tarafından sızdırıldı. Siyah-Beyazlı kuküp, raporu sızdıranların bulunması adına dava açacak.

Öte yandan Acıbadem Fulya Hastanesi'nin, raporun sızdırılmasının ardından Beşiktaş Kulübü'nden ve Şenol Güneş'ten özür dilerken, paylaşan kişiyi bulup ceza vereceğini öğrenildi.

Şenol Güneş hastaneye kaldırıldı!Derbide çıkan olaylar sonrası Şenol Güneş hastaneye kaldırıldı. İşte o görüntüler..

Şenol Güneş çıldırdı

Raporun sızdırıldığını öğrenen Şenol Güneş, hasta bilgilerinin paylaşılmasının suç olduğunu söylerek küplere bindi. Güneş'i, Beşiktaş 2. Başkanı Ahmet Nur Çebi’nin zor sakinleştirildiği öğrendildi.

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle