Merhaba
Hürriyet Facebook deneyiminden yararlanmak için Facebook ile giriş yapın.
Hürriyet'i Takip Et
Hürriyet'i Takip Et!
Hürriyet Facebook
Hürriyet Twitter

Nice 110 yıllara

Süleyman Arat
20 Mart 2013
  Nice 110 yıllara

  Siyah beyazlı kulübün İnönü Stadı’nda düzenlediği eğlenceye yaklaşık 20 bin Beşiktaş taraftarı katılım gösterdi. Renkli gecede, Beşiktaş Onursal Başkanı Süleyman Seba ve G.Saray Başkanı Ünal Aysal da yerini aldı.

  BEŞİKTAŞ Spor Kulübü’nün 110. yıl kutlamaları büyük coşkuyla gerçekleştirildi. 20 bin taraftarın katıldığı gecede, pek çok sanatçı tribünleri coşturdu. Havaifişek gösterisi ve sergilenen diğer görsel şovlar siyah beyaz geceyi aydınlattı.
  Beşiktaş Onursal Başkanı Süleyman Seba’nın yanı sıra, Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal ve sarı kırmızılıların yöneticisi Sedat Doğan da ezeli rakiplerinin stadyumundaki kutlamalarda yer alıp önemli bir jest yaptı.

  BAŞKAN ORMAN İLE BERABER YÜRÜDÜLER

  SİYAH beyazlı taraftarların kutlama yolculuğu, saat 16.00’da Demokrasi Meydanı’nda toplanmasıyla start aldı. Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman’ın saat 17.30’da taraftarların arasına katılmasıyla birlikte İnönü Stadı’na yürüyüş başladı.
  Erken saatlerden itibaren tarihi stadyumu dolduran taraftarlar marşlar ve şarkılarla coştu.

  BEŞİKTAŞ'IN 110. YIL KUTLAMALARINDAN KARELER - Süleyman ARAT ve Semih BAHADIR'ın objektifinden

  ÜNAL AYSAL: "UMARIM NİCE 100 YILLARI BERABER KUTLARIZ" / WEB TV

  BAŞKAN FİKRET ORMAN 110. YIL YÜRÜYÜŞÜNE KATILDI / WEB TV

  Bir tek eski açık boştu

  İNÖNÜ Stadı’nda sahne eski açık tribünün önüne kurulduğu için bu tribün boş bırakıldı.

  Pascal Nouma’dan efsane başkan Seba’ya saygı

  BEŞİKTAŞ’tan olaylı biçimde ayrılmasına rağmen taraftarların gönlünde taht kuran Kartal’ın eski golcüsü Pascal Nouma, dün İnönü’deki isimler arasındaydı. Beşiktaş’ın efsane başkanı Süleyman Seba’nın yanına giden Nouma, önce sevgi gösterisinde bulundu, sonra Seba’nın elini öptü.

  BEŞİKTAŞ Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı da İnönü’deki 110. yıl kutlamalarına tam kadro katılım gösterdi.

  BEŞİKTAŞ futbol takımı ve teknik kadrosu da kutlamadaydı. Kaptan İbrahim Toraman tribünleri selamladı.

  Tek tek hesap soracağız

  Beşiktaş Başkanı Fikret Orman taraftarın, “Yıldırım Demirören’den hesap sorsana” tezahüratına, “Kime hesap sorulması gerekirse, hepsine tek tek hesabını soracağız” dedi.

  İNÖNܒdeki 110. yıl kutlamaları kapsamında konuşma yapan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, çarpıcı açıklamalar yaptı. Beşiktaş taraftarları Fikret Orman’ın kürsüye gelmesiyle birlikte, “Hesap sorsana, hesap sorsana, Yıldırım Demirören’den hesap sorsana” ve “Yeter Yıldırım Demirören” diye tezahüratta bulundu.

  YÖNETİM VE TARAFTARA TEŞEKKÜR

  BUNUN üzerine Orman, “Beşiktaş, Türkiye’nin en büyük ve öncü kulübüdür. İlkleri yapmaya devam edeceğiz. Zor şartlar altında elini taşın altına koymaktan çekinmeyen yönetici arkadaşlarıma da huzurunuzda teşekkür ederim. Kime hesap sorulması gerekirse, hepsine tek tek hesap soracağız. Siyah beyaz renklere gönül veren taraftarlarımızla nice 110 yılları kutlayacağız” ifadelerini kullandı.

  Şeref Bey’e ziyaret

  BEŞİKTAŞ başkanı Orman ve yönetimi kutlamalar öncesi siyah beyazlı kulübün futbol şubesi kurucusu Şeref Bey’in kabrini ziyaret ettiler.

  Rekabet sahada kaldı

  BEŞİKTAŞ Başkanı Fikret Orman, kutlama çıkışı Aysal’ı uğurladı. Aysal çıkışta, “Sayın Fikret Orman’ın davetinde bulunduğum için mutluyum. Umarım nice 110 yılları beraber kutlarız” dedi. Orman da, “Aysal’ın gelmesinden dolayı şeref duyduk. Rekabetin sahada, dostluğumuzun baki olduğunu gösterdik” diye konuştu.

  Fenerbahçe resmi siteden tebrik etti

  BEŞİKTAŞ’ın 110. kuruluş yıldönümünü ezeli rakibi Fenerbahçe de kutladı. Sarı lacivertli kulüpten herhangi bir yönetici İnönü’ye gelmedi. Ancak internet sitesinden yayımlanan mesajda, siyah beyazlılar tebrik edildi. ‘Beşiktaş Kulübü’ne kutlama mesajımız’ başlığıyla yayımlanan yazıda, “Bir asrı aşkın süredir Türk sporuna hizmet eden Beşiktaş’ın, 110. yıldönümünü kutlarız” denildi.

  TFF’den kutlama mesajı

  TÜRKİYE Futbol Federasyonu, Beşiktaş’ın 110. yıldönümünü kutladı. Federasyonun açıklamasında, “Onurlu ve başarılı dolu geçmişiyle abideleşen, yetiştirdiği sporcular, üstlendiği misyon nedeniyle ülkemiz sporunda ayrı bir yeri bulunan Beşiktaşımızın yıldönümünü kutluyoruz. Türk sporunun ulu çınarının başarılarla dolu daha nice 110 yıllara kavuşmasını diliyor, bu günlere gelmesinde emeği geçenlere minnet ve şükranlarımızı sunuyoruz” denildi.

  Hilbert üçlü çektirdi

  UZUN süredir Beşiktaş formasını başarılı bir biçimde taşıyan ve taraftarın sevgilisi haline gelen Roberto Hilbert, renkli görüntülere imza attı. Kartal’ın başarılı
  sağ beki Hilbert, İnönü Stadyumu’ndaki taraftarlara ‘Üçlü’ çektirdi. Uzun süre tribünleri selamlayıp stadyumda tur attı.

  İNÖNÜ STADI’NDA 110. YIL KUTLAMASI

  Her türlü hakkı saklıdır.

  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  20/03/2013 - 12:29
  bir galatasaraylı olarak beşiktaşın 110. yılını kutlar, nice ''demirörensiz'' 110 yıllar dilerim..
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  20/03/2013 - 11:33
  Şişman Dizi oyuncusunun tavırları çok çirkin biri uyarsın yakışımıyor Beşiktaş taraftarına !
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  20/03/2013 - 11:07
  Karakartalım 110 yaşında ya ÇÖMEZLER
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  20/03/2013 - 11:03
  110 yılın en kötü yönetimiyle 110. yılımız kutlandı Hemen aklıma 100 yıl balosu geldi, takım şampiyon yönetim şahane görülmemiş bir gece ve bir daha kimselere nasip olmayacak bir kutlama.10 yıl içinde geldiğimiz duruma bakın. Kurtarıcı diye gelen başkan seneyede avrupa kupalarına giremeyiz diyor.
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  20/03/2013 - 11:00
  fenerbahçeli Aydın AY ağabeye güzel ve içten yorumu için teşekkürler,uefa kupası yolunda başarılar dilerim.Beşiktaşımız en eski çınar,Dolmabahçe en güzel istikamet.Bu yolda anıları olan taraflı tarafsız herkese siyah beyaz selamlar.
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  20/03/2013 - 10:58
  SÜLEYMAN SEBA ABIMIZ ve PASCAL NOUMA ORADA ISE MESELE YOK..SELAMLAR BESIKTASA.
   ADnet  
  Reklam için
  © Copyright 2015 Hürriyet - Doğan Yayın Holding