Merhaba
Hürriyet Facebook deneyiminden yararlanmak için Facebook ile giriş yapın.

Hürriyet'i Takip Et

Hürriyet'i Takip Et!
Hürriyet Facebook
Hürriyet Twitter

Niğdeliler Beşiktaş ile eşleştiklerine inanamadı

hurriyet.com.tr
21 Eylül 2012
  Beşiktaş çıktı Niğde ayağa kalktı

  Ziraat Türkiye Kupası'nda 2. Tur kuraları çekildi. Kurada 4 büyüklerden sadece Beşiktaş yer alırken rakibi de Bölgesel Amatör Küme ekiplerinden Niğde Belediyespor oldu. Bu eşleşme Niğdelileri hem şaşkına çevirdi hem de heyecanlandırdı.

  Bu sezon Bölgesel Amatör Lig 5. Grup'ta mücadele edecek olan Niğde Belediyespor, 23 Eylül'de Karaman Belediyespor ile ligdeki ilk maçını oynadıktan birkaç gün sonra Beşiktaş ile Niğde'de karşılaşacak.

  Fakat Beşiktaş ile eşleşen Niğde Belediyesporlu taraftarlar, onlarca rakip içerisinden 4 büyüklerden birisi ile eşleştikleri için üzgün değil. Kuranın ardından şaşkına dönen Niğdelilerin, takımlarının Facebook sayfasındaki diyalogları bu şaşkınlığı ispatlar nitelikte...

  İŞTE DİĞER EŞLEŞMELER

  İşte o gülümseten mesajlaşmalar;  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  21/09/2012 - 17:04
  Nigde belediye bjk'yi birde yenerse seyredin çümbüşü:)))))
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  21/09/2012 - 16:45
  İşte türkiye kupasının güzelliği burada.ama yıllardır pek az rastlanılıyor bu duruma.çünkü süper lig kulüpleri kupaya üst turlardan itibaren katılıyor haliyle başarılı olabilen alt lig takımlarının eşleşme ihtimali var ama o da nadiren oluyor.o yüzden tüm takımlar ilk turdan başlamalı.
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  21/09/2012 - 16:35
  bazi g.saraylilar eskiden F.terim- H.sükürün kac defa futbolcularin maaslarini ödediklerini unutmuslar galiba,bol keseden atin bakalim yakindir iflasiniz bakalim ozaman kim kurtaracak sizi.EN BÜYÜK BESIKTAS,istikbal göklerdedir KARAKARTAL.
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  21/09/2012 - 16:30
  ERdal ERdal son 2 senedeki GS nin haline tekrar dönmeyin. Gün Döner Devran Döner Elbet Bir Gün Hesap Döner demişler .:) Durduk yere kaşınmak buna denir gerçekten de..
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  21/09/2012 - 16:19
  Cok dogal birsey Almanyada yillardir Kupada 1.Lig 2.Lig ekipleri amatör takimlarla eslesiyor hem maddi hem manevi olarak destek olmus olunuyor kötü mü ?
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  21/09/2012 - 16:17
  Acaba maç nerde yapılacak inönüde olacaksa bir kamyon NİĞDE GAZOZU getirsinler yanınada bizde gönlümüzün takımı BEŞİKTAŞI izler memleket nimetlerinden faydalanırız, Ayrıca yorumlar süper
   ADnet  
  Reklam için
  © Copyright 2015 Hürriyet - Doğan Yayın Holding